Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Майя Манько

Майя Манько

Народилася на Луганщині.

2006 року закінчила Східноукраїнський національний університет імені В.Даля за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища". Отримала кваліфікацію "магістр журналістики та медіа-комунікацій, викладач закладів вищої освіти" в ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Починаючи з 2007 року працювала в регіональних та корпоративних ЗМІ на Донбасі. Модерувала юнацькі історико-просвітницькі студії. У 2014 році переїхала до Києва. Брала участь у створенні та розбудові ГО ДонбасSOS, була задіяна у правозахисних та освітніх проектах.

На Радіо "Культура" - з 2015 року. Працювала ведучою вечірньої програми "Мистецтво і війна", потім долучилась до команди ведучих ефірів ранкової програми "Культура Live".

Захоплення: екоосвіта, урбаністика, етнографія, історична реконструкція, давня музика.

Минулі передачі

 • 30.11.2018 10:07:00
  - Культура
  Ведучі:

  Що таке енергоаудитт?  Як його проводять? Розповідвє експерт з енергоефективності будівель кандидат технічних наук Віктор Пирков

 • 28.11.2018 10:07:00
  - Культура
  Ведучі:

  Як зменшити витрати електроенергії, не створюючи собі незручностей, не погіршуючи комфорту?  Відповідь знає експерт Анна Аккерманн, координаторка проектів з енерегофективності Центру екологічних ініціатив «Екодія»

 • 27.11.2018 10:07:00
  - Культура
  Ведучі:

  Плогінг –  своєрідний спосіб пробіжки, поєднаний  з прибиранням . Ця «зелена» ініціатива кілька років тому з»явилася у Швеції . Ініціативу  підтримали і в Україні. Як влаштувати «плогінгову» пробіжку?   Розкаже  засновниця «Київ плогінг клубу» Олена Ханчанова

 • 26.11.2018 10:07:00
  - Культура
  Ведучі:

  Чим  шкодить довкіллю виробництво хутра і чому зоозахисники вимагають його повної заборони в Україні? Про це  розповість  один із співзасновників ГО «Єдина планета», координатор кампанії "ХутроООF" Павло Вишебаба.