war

Нові серії проєкту "Повітряна стихія" на Радіо "Культура"

12.09.2022 р., 07:47

На Радіо "Культура" триває проєкт "Повітряна стихія. Радіоесеїстика голосами сучасних авторів". Цього тижня слухачі почують ще п’ять текстів українських письменників, написаних спеціально для радіо, у їхньому авторському виконанні:

  • у понеділок, 12 вересня, о 18:00 прозвучить есей "У пошуках варварів" Андрія Любки;
  • у вівторок, 13 вересня, о 18:00 "Дві лінії" Романа Малиновського;
  • у середу, 14 вересня, о 18:00 "Я пам'ятаю, що треба їсти, коли голодний, і спати, коли втомився" Христі Венгринюк;
  • у четвер, 15 вересня, о 18:00 "Все, що стосується залізниці" Тараса Прохаська;
  • у п’ятницю, 16 вересня, о 18:00 "Моя "мадленка"" Андрія Бондаря.

 

Для "Повітряної стихії" десять відомих українських письменників створили 25 радіоесеїв і начитали їх своїми голосами. В роботі над проєктом використовували музику з архівів Українського Радіо, а також спеціально створені інтершуми.

 

 

"Кожен з цих творів народжувався наче тричі. Вперше — коли автор писав текст. Вдруге — коли начитував його своїм голосом та робив свої сенсові наголоси. І втретє — коли з цими текстами працювали ми, створюючи до них інтершумову картину, фактично ще один текст, побудований на звуках і аудіальних деталях. Сподіваюся, що для наших слухачів, так само як і для нас всіх, буде важливо і цінно почути саме авторські голоси, а також відчути той момент сенсів, які пульсують і працюють як прустівські "мадленки", про які ви почуєте в одному з радіоесеїв", — розповідає продюсерка проєкту, головна редакторка літературних програм Радіо "Культура" Олена Гусейнова.

Попередні випуски проєкту можна прослухати за посиланням в архіві на сайті Українського радіо або на одній з подкаст-платформ.

 

Нові серії проєкту "Повітряна стихія" на Радіо "Культура"

Новини по темі