Мобільний додаток

Коломойський і Зеленський: які ризики для президента від ймовірної сварки

29.10.2019 р., 14:19

Політтехнолог Петро Охотін в ефірі Українського радіо проаналізував, що може втратити президент України Володимир Зеленський, посварившись з олігархом Ігорем Коломойським.

"Є великий ризик втратити підтримку каналу "1+1". Щоб ми не говорили, але люди вірять тому, що показують по телевізору. І якщо політика не запрошують або "мочать" в ефірі, то дуже часто це сприймають не як замовлення власника каналу, а як те, що він втратив повагу, не зміг домовитися", — сказав Петро Охотін.

За словами політтехнолога, ще одним ризиком є витік приватних розмов.

"Ігор Валерійович любить викладати в Інтернет приватні розмови, зокрема це відомі розмови з Філатовим, Коболєвим. Враховуючи те, що багато хто з українців, коли є "хамська" ситуація, стають на сторону "хама", є теж банальний ризик втратити авторитет. І в Ігоря Валерійовича може бути "перша скрипочка", — сказав він.

Крім того, Охотін зауважив, що "охороною президента Зеленського зараз займається людина, яка очолювала службу безпеки "Приватбанку". А це теж досить великий важіль впливу по колу спілкування. Поки немає ким його замінити — це теж може бути одним з моментів прямого чи непрямого тиску". 

Напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що не боїться образити олігарха Ігоря Коломойського або втратити підтримку телеканалу "1+1".

У вересні Зеленський зустрівся з бізнесменом, ексголовою Дніпропетровської ОДА Ігорем Коломойським. Про це повідомив його офіс. 

Співвласник каналу "1+1" Коломойський раніше характеризував свої стосунки із Зеленським як "дуже хороші". А Зеленський під час передвиборчої кампанії заявив, що у нього немає "жодних стосунків" з Коломойським, а після перемоги на виборах на нього не впливатиме жоден олігарх. 

На фото: Володимир Зеленський та Ігор Коломойський 

Коломойський і Зеленський: які ризики для президента від ймовірної сварки

Новини по темі