ДругаРіка

Вертикальна сцена та перфоманс у метро: у Дніпрі сьогодні стартує DniPRO ГогольFest

27.09.2019 р., 16:35

DniPRO ГогольFest стартує сьогодні у Дніпрі. Анна Басова, програмна директорка Гогольфесту, розповіла про програму фестивалю.

Анна Басова розповіла, що організаторів Гогольфесту до Дніпра запросили місцеві активісти.

"Як і в будь-яке інше місто, нас запрошують місцеві активісти, місцева влада, які просять зробити щось нове у їхньому місті та започаткувати якийсь новий культурний міф для цього регіону, цього міста", пояснила програмна директорка фестивалю. "І от сьогодні о 21:00 на площі Героїв Майдану відбудеться грандіозне відкриття фестивалю. Це буде велике відкриття від Влада Троїцького, за участі формації "Нова Опера" та "ЦеШо", з вертикальною сценою, на якій будуть розташовуватися артисти".

Анна Басова вважає, що кожен з регіональних Гогольфестів унікальний, тому що його створює місцева команда, яка знає своє рідне місто і мріє про особливий, унікальний культурний міф для нього. Навіть більше, для мистецьких проєктів та перфомансів пристосовують унікальні локації, яких немає у жодному іншому місті.

Наприклад, завтра, у другий день фестивалю, 28 вересня на недобудованій станції метро "Центральна" у Дніпрі відбудеться перфоманс від Дмитра Костюминського.

"Багато містян у Дніпрі знають, що в міста є така фішка метро, яким ніхто не користується. І ми придумали, як змінити ставлення до цього зробити в метро центр сучасного мистецтва, який буде унікальним для всього світу. Наприклад, на станції "Театральна" може бути якась незалежна театральна сцена, на станції "Музейна" може бути музей сучасної науки. Таким першим кроком ми вирішили зробити перфоманс подорож людини до її внутрішніх світів, яку вона переживе у метро "Центральна", пояснила Анна Басова.

Фестиваль DniPRO ГогольFest триватиме три дні, 2729 вересня.

Фото: 34.ua

Вертикальна сцена та перфоманс у метро: у Дніпрі сьогодні стартує DniPRO ГогольFest

Новини по темі