Мобільний додаток

Рефат Чубаров: "Вибори" в анексованому Криму показали "провальне неприйняття Росії"

12.09.2019 р., 08:15

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що "голосування" в анексованому Криму показало "провальне неприйняття Росії". Про це він розповів в ефірі Українського радіо.

"Вони (результати - ред.) показали таке, провальне, неприйняття Росії. Це не означає, що ці люди є противниками Росії чи засуджують. Але з різних причин вони сьогодні зрозуміли, що вторгнення Росії принесло дуже негативні, неприйнятні фактори, в тому числі безробіття, екологічне погіршення Криму і просто уповільнення економічного життя. Ці люди просто почали задумуватися про реальні наслідки російської окупації" — вважає він.
 

"Але в той же час стали такими, дуже впевненими в собі, ті люди, які одразу демонстрували відверте, відкрите неприйняття російської агресії. Вони ще раз впевнилися, що їхня позиція п’яти років була правильною. Зокрема, я говорю про кримських татар", — додав Рефат Чубаров.
 

Голова Меджлісу кримськотатарського народу вважає, що для Кремля було дуже важливо на фоні низької явки в Росії показати вищий результат в анексованому Криму – 33%.
 

"Ви уявляєте, 70% людей, серед яких немало і прихильників Москви, не прийшли, бойкотували. Але хочу сказати, що і Меджліс кримськотатарського народу, наші активісти в Криму, працювали над тим, щоб людям пояснити — і тим, хто якимось чином помилився або просто не вистояв і записався у, так звані, кандидати в депутати, і тим, хто міг прийти просто проголосувати — ми пояснювали, чому не потрібно це робити. Ми дуже вдячні людям, що багато з них саме так і зробили: не прийшли", — сказав Рефат Чубаров.

8 вересня на території анексованого Росією півострова пройшло "голосування" до російського парламенту Криму і в місцеві органи влади. МЗС України висловило протест у зв’язку з проведенням Росією, так званих, "місцевих виборів" до незаконних інституцій, утворених російською окупаційною адміністрацією. У дипломатичному відомстві України наголосили, що результати цього незаконного голосування є юридично нікчемними, не матимуть жодних правових наслідків та не будуть визнані ані Україною, ані міжнародним співтовариством.

Рефат Чубаров: "Вибори" в анексованому Криму показали "провальне неприйняття Росії"

Новини по темі