Українське радіо мовитиме наживо з форуму "Сила села" в Ужгороді

Українське радіо мовитиме наживо з форуму "Сила села" в Ужгороді

11 липня, у четвер, працюватиме виїзна студія Українського радіо на форумі розвитку громад "Сила села" в Ужгороді, де відбудеться обмін думками і досвідом у поліпшенні умов сільських громад.

О 13:15 ведуча виїзної студії Українського радіо Олена Зелінченко разом із учасниками форму шукатиме відповідь на ключове питання заходу: як можна розвивати село за допомогою низових ініціатив та власних сил громад?

"Форум розпочнеться 9 липня, а 11 липня, під час виїзної студії, коли учасники вже пізнають туристичний Ужгород і відвідають Фестиваль сільських ініціатив, вони розділяться на тематичні кластери: "Освітні програми на селі", "Партисипативні практики та анімація сільських громад", "Сталий розвиток громад", а потім об'єднаються у фінальній дискусії дня "Сільський розвиток силами різних провайдерів: формула синергії", — розповіла продюсерка Українського радіо й кураторка виїзної студії Юлія Шелудько. — Журналісти Українського радіо поспілкуються з сільськими головами з різних куточків та з'ясують, як за допомогою низових освітніх і культурних ініціатив розвиваються сільські громади".

Форум покликаний стати майданчиком для узагальнення міжнародного досвіду з розвитку сільських громад за допомогою низових освітніх та культурних ініціатив. На заході буде представлений досвід Німеччини, Молдови, Польщі та Білорусі, також візьмуть участь українські експерти та освітяни. Спільно вони розглядатимуть можливості поєднання сил держави, бізнесу та громади для поліпшення села.