Мобільний додаток

Розтяжка тіста на швидкість та танець з піцою: українська збірна на Чемпіонаті світу з приготування піци

10.04.2019 р., 14:29

В італійському місті Парма відбувається Чемпіонат світу з приготування піци, в якому беруть участь і двоє українців: Віталій Колошиць та Сергій Чупір. Минулого року українська збірна піцайоло вперше брала участь у світових змаганнях. Олена Кляусова, керівниця проекту участі національної збірної у Чемпіонаті світу з приготування піци, в ефірі "РанокПРО" розповіла, як проходила підготовка збірної до цьогорічних змагань.

Ведучі:

Ярина Скуратівська, Євген Павлюковський

Олена Кляусова розповіла, що Чемпіонат світу з приготування піци входить до трійки найбільших світових чемпіонатів, на який приїжджають команди з усього світу.

"Минулого року Україна вперше отримала можливість взяти участь у цьому чемпіонаті. Для цього ми провели Чемпіонат України, де відібрали хлопців, які сформували першу українську збірну, – розповіла Олена Кляусова. – Півроку хлопці тренувалися, у нас був організований тренувальний табір. Ми запросили тренера з Італії, який має досвід, який 15 років судив цей чемпіонат".

Сергій Чупір, фото Фейсбук

Піцайоло чотири рази збиралися на триденні тренування, які проходили з ранку до пізньої ночі. Олена Кляусова розповіла, що за один тренувальний день хлопці переводили близько 70 кг тіста.

Віталій Колошиць, фото Фейсбук

"Вони печуть піцу, вони розтягують тісто на швидкість, вони розтягують тісто на найбільший діаметр. Крім того, вони ще й фристайлять з піцою, – розповіла Олена Кляусова. – Це танець з піцою, який потребує музики, постановки, з ними працював професійний хореограф. Для танцю хлопці обрали сучасну пісню. Хоча у нас був один з учасників, який танцював під українську національну музику в обробці Руслани, в українському костюмі і з жовто-блакитним тістом, чим дуже здивував італійців".

Восени минулого року у Львові відбувся Всеукраїнський чемпіонат з приготування піци Pizza Fest, де Сергій Чупір та Віталій Колошиць здобули перше та друге місця і отримали право представити Україну на Чемпіонаті світу в Пармі, який триватиме 9-11 квітня.

Фото Pexels.com

Розтяжка тіста на швидкість та танець з піцою: українська збірна на Чемпіонаті світу з приготування піци

Новини по темі