Мобільний додаток

Українське радіо мовитиме наживо з фестивалю Docudays UA

25.03.2019 р., 13:34

Українське радіо підготувало спецпроект у межах ХVІ Міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA. Спецефір транслюватиметься 25 березня з 15:00 до 18:00 на Українському радіо та Радіо Культура.

"Правозахисна тематика —природна для UA: Радіо Культура, де є лінійка щоденних просвітницьких програм. Ми даємо слово тим, чиї голоси зазвичай не чути на комерційних мовниках, а також допомагаємо поширювати позитивні практики. Саме тому ми збираємося на Docudays — і кіно подивитися, і три години наживо в ефірі провести. Пишаюся нашою командою, що вкотре бере участь у престижній міжнародній події", — зазначила продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.

У креативному просторі Izone (м. Київ) ведучі виїзної студії Людмила Тягнирядно та Олена Гусейнова обговорюватимуть різноманітні теми з правової площини:

О 15:10 — ведуча Радіо Культура Олена Гусейноваговоритиме зголовною редакторкою сайту "Центр інформації про права людини" Іриною Виртосу про прояви насильства над жінкою і як Стамбульська конвенція допоможе із цим боротися.

О 15:30 — експертка з прав людини, керівниця правозахисного департаменту Docudays UA, експертка проекту "Шерифи для нових громад" Алла Тютюнник розкаже про успішний досвід організації безпечного середовища в сільських громадах.

О 16:10 — ведуча Українського радіо Людмила Тягнирядно обговорить перехід насильства на цифрові технології зі спеціалісткою медіа та комунікацій Amnesty International Україна Марією Гур’євою та експерткою із захисту дітей від насильства офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини Анастасією Дьяковою.

О 17:10 — гості студії, режисерка фільму "Ти, бля, рота закрий" Таїсія Кутузова та голова Центру інформації про права людини Тетяна Печончик, шукатимуть відповідь на запитання, чому нападають на громадських активістів і як це зупинити.

О 17:30 —експерти та дослідники Лабораторії цифрової безпеки Вадим Гудима та Ірина Чулівська розкажуть про найгірші ідеї з регулювання Інтернету.

"У всьому світі суспільний мовник має за мету захищати права й свободи людей. Ми не виняток, — розповідає ведуча Українського радіо Людмила Тягнирядно. — Щотижня в програмі "Активізація" я говорю з активістами, для яких така цінність, як права людини, є ключовою в роботі. У виїзному ефірі ми з колегою зачіпатимемо теми захисту прав людини в цифровому світі, який цілком нас поглинув. Бути в безпеці віртуально не менш важливо, ніж бути фізично захищеним. Саме тому хочеться достукатися до тих, хто гребує безпекою й сумнівається, що це важлива тема. Нам потрібно розширювати світогляд громадян і давати ґрунт для нових роздумів та дискусій", —зауважила ведуча програми "Активізація" Українського радіо Людмила Тягнирядно.

Цьогорічна тема фестивалю Docudays UA: "Дозволити програмі змінити вашу свідомість?" У програмі заплановано 76 стрічок із 38 країн світу, із яких 27 — українські фільми.

Українське радіо мовитиме наживо з фестивалю Docudays UA

Новини по темі