Мобільний додаток

Фестиваль театральних прем’єр "Січеславна" триває на Придніпров’ї

18.03.2019 р., 18:54

З 15 до 24 березня триває 27-й регіональний фестиваль-конкурс на найвищу театральну нагороду Придніпров’я “Січеславна”. Організатор фестивалю, директор Дніпровського академічного театру опери та балету Олександр Шароваров розповів в ефірі Радіо Культура в програмі "Культура. Live" розповів, що, окрім журі, абсолютно всіх спектаклів не бачить практично ніхто, адже всі вистави відбуваються в різних містах: Дніпрі, Запоріжжі, Кам’янському, Павлограді, Кривому Розі.

“Фестиваль проходить у незмінному форматі вже 27 років, хоча кожен раз він —  по-своєму особливий. Це — фестиваль прем’єр театрів Запорізької та Дніпропетровської областей. Він цікавий для глядачів. Ще у нас передбачені суттєві призи, наприклад, в цьому році є гран-прі за кращу виставу для дітей і кращу виставу для дорослих. Його сума становить 25 тис. грн за кожну номінацію”.

Цього року в складі журі голова Майя Гарбузюк, Алла Підлужна, Яна Партола. Всі вони мають звання кандидатів наук з мистецтвознавства і представляють різні міста — Львів, Київ та Харків.

Журі фестивалю використовує незвичайний підхід — його члени відвідують театри в різних містах, і дивляться на гру безпосередньо під час публічного виступу, а не в умовах конкурсного майданчика.

Повний запис програми слухайте тут.

 

Фото: Наш репортер
Фестиваль театральних прем’єр "Січеславна" триває на Придніпров’ї

Новини по темі