Мобільний додаток

"Невже культура не на часі?": прем’єра спецпроекту на Радіо Культурі

7.03.2019 р., 18:40

У п’ятницю, 8 березня, о 17:00 на Радіо Культурі стартує спецпроект "Невже культура не на часі?", у межах якого аналізуватимуть передвиборчі програми кандидатів у президенти щодо політики в царині культури.

Упродовж березня вийде чотири спецвипуски. У студії працюватимуть ведучі Василь Шандро та Ірина Славінська, а розбиратися з передвиборчими обіцянками кандидатів у президенти допоможуть запрошені експерти, котрі оцінюватимуть заяви щодо розвитку освіти, науки, мовної політики, релігійного життя, культурної політики та історичної пам’яті.

Важливою складовою кожної із запланованих програм є артикуляція контекстів: тези кандидатів розглядатимуться не “у вакуумі”, а щодо наявних державних політик, законодавства, попередніх практик, історії тощо.

"Перед виборами традиційно говорять про пенсії, заплати, тарифи, бюджет... А що кандидати в президенти пишуть у своїх програмах стосовно культурної політики? Ми проаналізували всі програми кандидатів у президенти та виявили, що чимало з них мають пункти про освіту та науку, мовну політику, релігійне життя, декомунізацію, загалом історичну пам’ять. Одним словом, кандидати частенько пишуть про власну візію культурного розвитку країни. Саме тому на UA: Радіо Культура ми вирішили підготувати чотири випуски спецпроекту "Невже культура не на часі?". Нам здається, що культура завжди на часі, тому варто уважно читати та аналізувати передвиборчі тези й обіцянки", — зазначила продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.

"Невже культура не на часі?": прем’єра спецпроекту на Радіо Культурі

Новини по темі