Мобільний додаток

ЦВК розподілила ефірний час на Суспільному для агітації кандидатів у президенти

22.02.2019 р., 10:57

Центральна виборча комісія затвердила результати жеребкувань щодо надання кандидатам на пост президента України ефірного часу для проведення передвиборної агітації.

Це відбулося 21 лютого під час засідання, яке провела голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

"У режимі засідання Комісії відбулись жеребкування щодо надання кандидатам на пост Президента України ефірного часу на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного телебачення та суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного радіо Національної суспільної телерадіокомпанії України для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року", — йдеться у повідомленні прес-служби ЦВК.

За даними Четвертої студії, на Суспільному телебаченні та Суспільному радіо кандидатам надається по 30 хвилин ефіру. Цей час надається кандидату на кожному із зазначених каналів у двох рівних частках від загального обсягу виділеного часу — по 15 хвилин у два етапи.

Нагадаємо, також Центральна виборча комісія збільшила видатки на президентські вибори-2019 на майже 10 мільйонів гривень у зв'язку з великою кількістю зареєстрованих кандидатів на пост глави держави.

Як повідомлялося, ЦВК 8 лютого завершила реєстрацію кандидатів у президенти — всього зареєстровано 44 кандидати. Вибори заплановані на 31 березня.

Фото: прес-служба ЦВК

ЦВК розподілила ефірний час на Суспільному для агітації кандидатів у президенти

Новини по темі