Мобільний додаток

Учасники Нацвідбору Євробачення-2019 в ефірі Радіо Промінь

5.02.2019 р., 10:49

Перед півфіналами Національного відбору Євробачення 2019 Радіо Промінь запросить до своєї студії всіх учасників.

Починаючи з 4 лютого, у рамках програм "РанокPRO" о 10:00 і "ДеньPRO" о 12:00 з понеділка по п’ятницю звучатимуть інтерв’ю виконавців, один з яких представлятиме Україну в Ізраїлі на пісенному конкурсі.

"Це суміш радіоінтерв’ю та бліц-опитування. Найголовніше наше завдання — показати слухачу, що вміє цей музикант, а не просто розказати, що він збирається представляти на Євробаченні. Можливо, завдяки такому невимушеному спілкуванню ми зможемо відкрити комусь нового українського виконавця. Найцікавішими будуть бліц-опитування, які розкривають виконавців: характер, ставлення до сучасної музики, до Євробачення тощо", — зазначила креативна продюсерка Радіо Промінь Вікторія Польченко.

Переглянути бліц-опитування можна буде одразу після ефіру на сторінці у Facebook. Також відтепер відеотрансляції програм можна буде дивитися у соцмережах наживо завдяки visual-студії Радіо Промінь.

Прямі ефіри півфіналів Національного відбору-2019 відбудуться 9 та 16 лютого одночасно на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та СТБ. А вже 10 та 17 лютого музичні експерти розкладуть по поличках усі деталі виступів учасників та розкажуть слухачам про півфіналістів-переможців в ефірі програми "Непробудні" на Радіо Промінь.

Новини по темі