Мобільний додаток

Скібіцький: у війні проти України брали участь більше 5 тисяч російських офіцерів

21.01.2019 р., 17:29

Безпосередньо на Донабсі в бойових діях та керівництві російським угрупованням брало участь більше 5 тисяч російських офіцерів.

Про це в ефірі передачі "Донбас. Реалії" заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький, повідомляє прес-служба головного управління розвідки Міністерства оборони.

За словами Вадима Скібіцького, російські офіцери, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України, мають документи прикриття, в яких вказані зовсім інші прізвища. Ці документи виготовляються на території Росії. Крім того, останнім часом окупанти активно використовують паспорти так званих "ДНР" та "ЛНР".

Головне управління розвідки Міністерства оборони України констатує, що в 2018 році підлягало до ротації 840 офіцерів ЗС РФ, які перебували на керівних посадах в 1 та 2 армійських корпусах окупаційних військ.

Нагадаємо, військовий конфлікт на частині Донбасу розпочався у квітні 2014 року. Відтоді на території частини Луганської і Донецької областей проводитися антитерористична операція, а з травня 2018 року — операція Об'єднаних сил.

Українська влада визнала Росію агресором і звинувачує Москву у збройній підтримці "ДНР" і "ЛНР". Ці організації Верховна Рада України визнала терористичними. Москва спочатку відкидала ці звинувачення, а потім заявила, що на Донбасі можуть бути російські добровольці.

Новини по темі