war

Ефіри Українського радіо до Дня Соборності України

21.01.2019 р., 16:19

22 січня Україна святкує 100-ліття соборності. Суспільне радіо підготувало тематичні програми до свята.

Українське радіо

О 10:10 у програмі "Вся країна" під час радіомосту з Івано-Франківська і Дніпра відбудеться екскурс в історію України та розглядатимуть здобутки соборності і проаналізують, як це вплинуло на розвиток регіонів.

О 13:10 у програмі "Сьогодні.Вдень" ведуча Галина Бабій разом з істориком, начальником управління наукового забезпечення політики національної пам’яті Українського інституту національної пам’яті Ярославом Файзуліним обговорять символ 100-річчя злуки, а також згадають, як святкували цей день раніше і як святкують в наші дні.

Радіо Промінь

О 10:00 у програмі "РанокПРО" ведучі Ольга Бабчук і Павло Туптинський розкажуть про запуск мобільної гри Інституту національної пам’яті України, а також зв’яжуться з поетами мистецького проекту "Схід-Захід".

О 12:00 в ефірі програми "ДеньПРО" представники Всеукраїнської кампанії "Пам’ять нації" розкажуть про важливість свята сьогодні.

Радіо Культура

О 8:00 у програмі "Культура.LIVE" ведучі Людмила Ляхевич і Даніїл Самсонов разом з гостею студії, представницею Українського інституту національної пам’яті Наталею Позняк, здійснять включення з усіх обласних центрів України та обговорять відкриття виставки "Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України".

О 19:00 в ефірі наживо транслюватиметься концертна програма "Од синього Дону до сивих Карпат" з Будинку звукозапису Українського радіо. Унікальні пісні української революції 1917–1921 років виконуватиме гурт стародавньої музики "Хорея козацька" на чолі з ведучим однойменної програми на UA: Радіо Культура Тарасом Компаніченком.

Слухайте Українське радіо! 

Ефіри Українського радіо до Дня Соборності України

Новини по темі