Обирай пісні. Визначай переможця

ЦВК зареєструвала ще трьох кандидатів на пост президента України

16.01.2019 р., 15:35

Центральна виборча комісія України 15 січня 2019 року зареєструвала ще трьох кандидатів у президенти.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК у Фейсбук.

До комісії надійшли документи для реєстрації кандидатами на пост президента України на чергових виборах 31 березня 2019 року Мураєва Є.В., Гриценка А.С., Купрія В.М.

"Розглянувши документи кандидатів, комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України" та зареєструвала трьох кандидатів на пост президента України", — йдеться у повідомленні.

Відповідно, за даними ЦВК, всього зареєстровано 8 кандидатів на пост президента України: : Шевченка І.А., Капліна С.М., Наливайченка В.О., Скоцика В.Є., Садового А.І., Купрія В.М., Мураєва Є.В. та Гриценка А.С.

Нагадаємо, 4 січня ЦВК відмовила кандидату-самовисуванцю Володимиру Ратушу в реєстрації кандидатом на пост президента України через виявлені помилки та неточності у поданих документах.

Читайте також — Президентські вибори будуть непередбачуваними — Саакян

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів президента України з 31 грудня 2018 року. Як йдеться у календарному плані заходів з підготовки та проведення виборів президента України, офіційне висунення кандидатів дозволено до 3 лютого. Окружні виборчі комісії повинні бути створені до 18 лютого включно, дільничні — до 12 березня.

ЦВК зареєструвала ще трьох кандидатів на пост президента України

Новини по темі