Мобільний додаток

Ведучий Українського радіо Євген Степаненко їде на збори резервістів

4.12.2018 р., 16:33

Програма "Війна і мир", яка раніше виходила у прямому ефірі на Першому каналі Українського радіо, стає записною у зв’язку з поїздкою ведучого Євгена Степаненка на збори резервістів.

Він повідомив, що 4 грудня планують записати програму, яка має вийти в ефірі радіо у четвер, 6 грудня.

"Сьогодні пишемося, завтра їду", – зазначив  Євген Степаненко.

Наразі невідомо, скільки часу ведучий перебуватиме на зборах резервістів. За його словами, у зв’язку з цим, імовірно, один ефір доведеться пропустити.

Нагадаємо, програма "Війна і мир" з Юрієм Макаровим і Євгеном Степаненком у листопаді 2018 року почала виходити у прямому ефірі на Українському радіо. На телеканалі UA:Перший, де раніше транслювали "Війну і мир", проект призупинили. Юрій Макаров і Євген Степаненко щочетверга з 17:10 до 17:50 ведуть програму "Війна і мир" у прямому ефірі зі студії Українського радіо на Хрещатику, 26.

Довідка: "Війна і мир" – це програма про втрачені можливості і набутий досвід, аналіз невдач і кроки до перемоги. Обличчя гібридної війни розкривають військові і волонтери, політики і громадські діячі, митці і науковці. 

У 2014 році після початку бойових дій на сході України пішов служити добровольцем у підрозділ спецпризначення. Брав участь у боях в різних точках Донбасу, зокрема, біля Донецького аеропорту, в Маріуполі та Дебальцеві. Був речником Штабу оборони Маріуполя і одним із організаторів оборони міста у 2014 році. Після контузії став одним із засновників Перший добровольчий мобільний шпиталь імені М. Пирогова, де обіймав посаду заступника начальника штабу. За 1,5 роки роботи госпіталю медичну допомогу отримали близько 4500 пацієнтів, серед яких були як військові, так і цивільне населення, йдеться у "Вікіпедії".

Ведучий Українського радіо Євген Степаненко їде на збори резервістів

Новини по темі