Мобільний додаток

Гройсман відповів Соболєву, який запропонував віддати кошти ГПУ Суспільному (аудіо)

19.10.2018 р., 15:57

Уряд передбачив стовідсоткові видатки для Суспільного мовлення в проекті бюджету на 2019 рік.

Так Прем'єр-міністр Володимир Гройсман відповів на запитання народного депутата від фракції "Самопоміч" Єгора Соболєва під час години запитань до уряду. Соболєв звернув увагу керівника Кабміну на проблему фінансування Суспільного мовлення. За його словами, було збільшено фінансування Генеральної прокуратури. Єгор Соболєв запропонував віддати частину виділених на прокуратуру коштів Суспільному. Ось що відповів прем'єр:

Прослухати

Поправку забрати мільярд із фінансування Суспільного і перерозподілити ці кошти на медицину зареєстрували депутати Віктор Бондар та Антон Яценко із групи "Партія Відродження". Ось як Антон Яценко пояснив мотив такої ініціативи:

Прослухати

Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України на 2019 рік відповідно до закону про Суспільне мовлення має становити 1 млрд і майже 817 мільйонів гривень. Парламент частково підтримав пропозицію Бондаря/Яценка: у проголосованому у першому читанні проекті держбюджету на 2019 рік видатки на суспільного мовника було зменшено на 816 мільйонів гривень.

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Гройсман відповів Соболєву, який запропонував віддати кошти ГПУ Суспільному (аудіо)

Новини по темі