Мобільний додаток

Стан здоров'я Олега Сенцова погіршується (аудіо)

6.06.2018 р., 19:50

З 14-го травня голодує український режисер Олег Сенцов. За інформацією його адвоката, стан його здоров'я погіршується. Ще один український політв'язень Євген Панов відзначає сьогодні день народження.

Правозахисники та родичі політв'язнів сьогодні  зустрілися із журналістами у Києві. Розповідає Ольга Шеремет:

Стан здоров’я засудженого в Російській Федерації режисера Олега Сенцова суттєво погіршився. Таку інформацію оприлюднила колишній адвокат Олега Сенцова Ольга Дінзе, посилаючись на слова його нинішнього адвоката Дмитра Дінзе, котрий 4-го червня бачився із засудженим. Вона розповіла, що адміністрація колонії може ухвалити рішення про примусове годування режисера.

За словами Ольги Дінзе, Сенцова обстежили в цивільній лікарні, куди його спеціально вивозили. Режисеру продовжують колоти підтримуючу суміш. Надія на звільнення політв”язнів може з'явитися після того, як російський суд оприлюднить їм вироки, каже брат одного з них — Євгена - Панова Ігор Котелянець. Панов, перебуває в Криму, його затримали у 2016-му.

Передумови для того, аби обмін відбувся — є, каже Ольга Скрипник , котра представляє Кримську правозахисну групу.

До Чемпіонату світу з футболу залишається тиждень. За даними Кримської правозахисної групи, нині в Росії перебувають 70 українських бранців. Шістдесятьом з них висунуто звинувачення за "кримськими" справами.

 

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Стан здоров'я Олега Сенцова погіршується (аудіо)

Новини по темі