Мобільний додаток

Іван Малкович вестиме програму "Антології української поезії. Від Тичини до Жадана" на Українському радіо "Культура"

1.06.2018 р., 16:28

Зовсім скоро на третьому каналі Суспільного радіо відновиться цикл програм про сучасну українську поезію під назвою «Антології української поезії. Від Тичини до Жадана" з лауреатом Шевченківської премії, поетом та директором видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га" Іваном Малковичем.

"Програму йменуваливід назви упорядкованої Іваном Малковичем  "Антології української поезії. Від Тичини до Жадана". До речі, про неї літературознавець Михайло Слабошпицький відгукнувся як про  фахову грандіозну роботу, яку міг би зробити цілий відділ в Інституті літератури, а тут одна людина. Серед тих, про кого вже йшлося у циклі цих програм,  –  відомі українські поети Юрій Дараган, Володимир Сосюра, Микола Холодний, Леонід Кисельов, Петро Скунць. Іван Малкович чудово знає творчість тих, кого зібрав під обкладинкою своєї антології і головне уміє розповісти про кожного з авторів цікаво і небуденно", – зазначилапродюсерка проекту UA: Казки Світлана Короненко.

Сам автор каже, що відвідувачі "Книжкового Арсеналу"  просять відновити цикл програм "Антологія української поезії. Від Тичини до Жадана" і тому він готовий підтримати запит суспільства.

"Найближчим часом я продовжу записувати нові програми про сучасну українську поезію. У них йтиметься про найкращих українських поетів ХХ століття. Вважаю, що радіослухачі мають поринути в океан української поезії і почути її на власні вуха",  –  підкреслив поет, видавець Іван Малкович.


На сторінках цієї антології – майже 150 поетів зі своїми найкращими творами.

Новини по темі