Мобільний додаток

Прокуратура розслідує загибель 6-ти осіб через отруєння алкоголем

23.05.2018 р., 12:30

Прокуратура Київської області встановлює обставини у наслідок яких загинуло шість осіб в м. Бориспіль після вживання 4-х літрів метилового спирту.

Про це повідомила пресс-служба відомства, - передає УНН.

“Під час досудового розслідування стало відомо, що до будинку прийшла 50-річна жінка і принесла з собою 4-х літрову каністру із надписом "Спирт метиловий", який всі вживали”, - йдеться у повідомленні.

Вказану каністру майже порожню вилучено під час огляду місця події, зазначили слідчі. Наразі прокуратура вживає невідкладних заходів щодо встановлення місця виготовлення та збуту смертельної речовини з метою попередження її реалізації та масового отруєння людей.

Установлено, що компанія із семи чоловік у приватному будинку в м. Бориспіль спільно розпивали отруйний сурогат, після чого у тяжкому стані з алкогольною інтоксикацією людей доставили до лікарні, однак врятувати життя шести особам лікарям не вдалося.

Прокуратура Київської області розпочала кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України, за фактом масового отруєння людей у м. Бориспіль.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, 21 травня у Борисполі сталось масове отруєння алкоголем. У результаті шестеро осіб загинули.

Новини по темі