Мобільний додаток

Війна на Донбасі перервала долі 70 українських прикордонників

27.04.2018 р., 11:01

У результаті російської агресії проти України загинуло 70 українських прикордонників.

Про це заявив Президент України під час урочистостей з нагоди 100-річчя прикордонної служби України на Софійській площі у Києві, повідомляє Укрінформ.

"У запеклих боях із російськими окупантами загинули 70 мужніх українських прикордонників, вірних синів України", - зазначив Петро Порошенко.

Він повідомив, що за мужність і героїзм 825 прикордонників удостоєні державних нагород, одного з них відзначено Зіркою Героя України.

Глава держави також наголосив, що у Держприкордонслужби багато функцій і завдань, але головна - участь у захисті східних рубежів України від російської агресії.

Зважаючи на святкову дату, Президент підписав указ про встановлення Дня прикордонника 30 квітня.

"Як Президент України та Верховний головнокомандувач я прийняв рішення про зміну дати відзначення професійного свята прикордонників. Підписав указ про встановлення Дня прикордонника 30 квітня, на честь 100-річчя нашої прикордонної служби. Це свято має, нарешті, стати співзвучним із реальними історичними подіями саме в Україні. А сучасна Україна є історичною спадкоємицею УНР та Гетьманської Держави", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, досі День прикордонника в Україні відзначався 28 травня.

Війна на Донбасі перервала долі 70 українських прикордонників

Новини по темі