Мобільний додаток

Кримському активісту Ісмаїлу Рамазанову знову продовжили арешт

16.04.2018 р., 18:35

У понеділок, 16 квітня, у Сімферопольському районному "суді" відбулося чергове засідання щодо продовження запобіжного заходу Ісмаїлу Рамазанову.

Про це повідомляє "Кримська солідарність".

"Ісмаїлу Рамазанову продовжили арешт до 18 травня 2018 року", - повідомили в громадській організації.

За її даними, адвокат просив суддю змінити підзахисному запобіжний захід на домашній арешт, проте через побоювання, що Рамазанов може втекти, при тому, що у нього під час обшуку забрали паспорт, арешт продовжили ще на місяць.

Зазначимо: житель Сімферопольського району Ісмаїл Рамазанов опинився в СІЗО за звинуваченням у розпалюванні ненависті і ворожнечі в інтернеті. Затриманий вину не визнає і заявляє, що співробітники ФСБ Росії намагалися вибити з нього зізнавальні показання.

23 січня близько 4 години ранку до будинку батьків Рамазанова в селищі Новий Світ Сімферопольського району пришли з обшуком, під час якого Ісмаїла побили, а при обшуку "знайшли" патрони. Після затримання, стверджує Рамазанов, його знову неодноразово били і дві доби не надавали медичної допомоги. За версією обвинувачення, у вересні - жовтні 2017 року Рамазанов поширював "екстремістські заяви" за допомогою інтернет-рації Zello, за що з 24 січня "суд" йому вже втрете продовжив арешт.

Новини по темі