Мобільний додаток

Сирійські війська захопили 10 відсотків Східної Гути

4.03.2018 р., 14:01

За даними Сирійського моніторингового центру, сирійські урядові війська посилили бої і наразі контролюють 10 відсотків району Східна Гута.

За останні два тижні там загинули понад 600 мирних жителів, повідомляє DW.

Сили президента Сирії Башара Асада посили авіаудари та обстріли позицій повстанців, а також бої на місцях і наразі  "контролюють 10 відсотків взятого в облогу району Східна Гута". Про це в суботу, 3 березня, заявив Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини

, повідомляє агенція AFP. За словами очільника центру Рамі Абделя Рахмана, атаки на позиції повстанців стали інтенсивнішими, починаючи з 1 березня.

За даними правозахисників, унаслідок атак підтримуваних Росією сирійських урядових військ у районі Східна Гута, починаючи з 18 лютого, загинули понад 640 мирних жителів, у тому числі понад 150 дітей. Як повідомлялося, у районі, що з усіх боків заблокований урядовими військами, перебувають близько 400 тисяч людей, котрі потребують термінової доставки продуктів харчування та речей першої необхідності.

Нагадаємо, що 24 лютого РБ ООН ухвалила резолюцію щодо Сирії, за якою у країні має бути запроваджене 30-денне перемир'я з метою доставки гуманітарної допомоги та евакуації поранених. Однак гуманітарне перемир'я постійно порушується.

Сирійські війська захопили 10 відсотків Східної Гути

Новини по темі