Мобільний додаток

Поліція затримала вісім посадовців міграційної служби

8.02.2018 р., 20:23

У Києві та Черкаській областях затримали вісім посадовців Державної міграційної служби, яких підозрюють у корупційній схемі видачі біометричних паспортів, а також у наркотичному бізнесі.

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Службовці у змові з керівниками приватних фірм "відмивали" гроші на прискоренні видачі закордонних паспортів.

Співробітники міграційної служби пропонували зробити громадянам біометричні паспорти у найкоротші строки без попередньої реєстрації в електронній черзі тощо. Схеми видачі паспортів відпрацьовувалися за завищеними цінами. Так, виготовлення документу поза чергою за 22 робочих дні коштувало замовнику 3 тисячі гривень, а за 1 - 2 робочих дні - 11 тисяч гривень.

"Службовці не лише отримали незаконні прибутки завдяки спланованим спекуляціям, а й штучно створили черги для бажаючих отримати біометричний паспорт у підрозділах міграційної служби. Як результат - бюджет держави недоотримав сотні тисяч гривень", - йдеться у повідомленні МВС.

Крім того, правоохоронці зафіксували майже 20 суб’єктів підприємницької діяльності, які надавали можливість платоспроможним клієнтам отримати позачергово необхідний документ у відділах міграційної служби.

"За час нелегальної "співпраці" з бізнесменами викриті посадовці неабияк примножили свої статки. Так, начальник одного з відділів ДМС у Києві, працюючи на посаді менше року, дозволив собі придбати автомобіль преміум-класу", - додали в МВС.

Новини по темі