Мобільний додаток

Німецька земля дозволила будівництво "Північного потоку-2"

12.12.2017 р., 15:18

Північна німецька земля Макленбург-Передня Померанія дала згоду на будівництво ділянки газопроводу "Північний потік-2" по дну Балтійського моря.

Про це повідомляє радіо NDR.

"Гірниче управління Штральзунда дало частковий дозвіл на будівництво траси у Балтійському морі на ділянці континентального шельфу Німеччини", - йдеться в повідомленні.

Водночас для остаточного дозволу на будівництво з боку Німеччини потрібна згода Федерального відомства морського судноплавства і гідрографії, а також ще чотирьох  федеральних земель, по території яких має пройти газопровід.

Проти рішення Макленбурга-Передньої Померанії вже висловив свої заперечення екологічний фонд WWF. За словами глави Балтійського відділення WWF Йохена Лампа, в ЄС не було проведено серйозної оцінки попиту на природний газ.

Нагадаємо, проти проекту активно виступають Україна, Польща і країни Балтії. Є свої   заперечення і у Данії. Триває обговорення також в Єврокомісії. Основним лобістом газопроводу виступає Німеччина, стверджуючи, що цей проект суто економічний, а не політичний.

Німецька земля дозволила будівництво "Північного потоку-2"

Новини по темі