Мобільний додаток

Мінгареллі роз'яснить положення закону "Про освіту" у Брюсселі

17.10.2017 р., 16:29

Голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі погодився донести аргументацію України щодо статті 7 Закону "Про освіту" до Європейської Комісії та Європарламенту.

Про це йшлося під час зустрічі міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Мінгареллі, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Наша позиція, що у дошкіллі та початковій школі навчання здійснюється рідною мовою, з 5 класу починає поступово збільшуватися відсоток предметів, що вивчаються українською, а у старшій школі цей відсоток має зрости до 60 %  предметів, які вивчаються державною мовою. Ми сподіваємось на позитивний висновок Венеційської комісії, оскільки з правової точки зору текст мовної статті Закону «Про освіту» повністю відповідає як нашому законодавству, так і нашим міжнародним зобов'язанням", - зазначила Гриневич. 

"Ми розуміємо вашу аргументацію і готові донести цю позицію до Брюсселя», - відзначив на зустрічі Мінгареллі.  Він також підкреслив, що дуже прикро, що ситуація дійшла до рівня такого скандалу, адже загальна дискусія зараз ведеться навколо питання, яке не стосується реально важливих проблем України сьогодні.

Мінгареллі роз'яснить положення закону "Про освіту" у Брюсселі

Новини по темі