Мобільний додаток

Представник України в ООН закликав до суворіших заходів щодо КНДР

4.09.2017 р., 20:40

Україна відкрита до співпраці із міжнародними партнерами в питанні звільнення Корейського півострова від ядерної зброї.

Про це у своєму виступі під час екстреного засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при цій міжнародній організації Володимир Єльченко.

Він також закликав вжити суворіших заходів для ефективної відповіді на зростаєчу загрозу з боку КНДР. За словами Володимира Єльченка, політика Пхеньяна виявилася "наполегливою в ігноруванні міжнародного права й численних закликів до припинення незаконної діяльності" і "не залишає надій на дотримання КНДР наявних норм та заборон". "Більш того, агресивна риторика Пхеньяна націлена на легітимізацію таких дій шляхом обвинувачення інших держав у збільшенні напруги в регіоні. Це є абсолютно неприйнятно", - наголосив дипломат.

На його переконання, Рада Безпеки ООН має "використати всі наявні інструменти для забезпечення повного дотримання її резолюцій".

Нагадаємо, екстрене засідання Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку було скликане з ініціативи США, Японії, Франції, Великої Британії та Південної Кореї через нові ядерні випробування, здійснені КНДР.

Новини по темі