war

Галина Бабій та Роман Коляда стали ведучими денного прямоефірного шоу на Українському радіо

16.08.2017 р., 17:04

Журналістка, музикознавиця, авторка програми "Авторський простір. Династії" та проекту "Мистецькі історії" на UA:Першому Галина Бабій, а також автор і ведучий програми "Український вимір", музикант Роман Коляда стали ведучими денного прямоефірного шоу на Українському радіо.

"Завдяки денному шоу, радіо позбудеться безликості. Роман Коляда та Галина Бабій портретні інтерв’юери. Тепер в ефірі з’являться живі історії живих людей. У центрі уваги буде людина з її непересічною долею", - зазначив генпродюсер "Українського радіо" Дмитро Хоркін.

Улюблені голоси Українського радіо Роман Коляда та Галина Бабій, працюючи на другому каналі суспільного мовника – радіо "Промінь", вже у новому сезоні, повертаються на суспільно-політичний Перший канал радіо.

"Сьогодні вдень" виходитиме з 13.00 до 15.00 у прямому ефірі.

"Денний слот буде сповнений легкості, польоту та харизми з одного боку, і в той же час з іншого - ми говоритимемо про речі, до яких треба підходити глибоко і вдумливо, звісно ж торкатимемося і громадсько-політичної тематики, бо як без неї", - зазначив ведучий денного шоу Українського радіо Роман Коляда.

Новизною шоу буде повернення до інтерактивності, енергійного й жвавого спілкування, дзвінків у студію. Тематика блоку культурно-філософська. Ведучі порушуватимуть світоглядні теми, важливі для слухачів, а також даватимуть можливість дивитися на речі під різними кутами.

"Уже 4 вересня о 13.00 ви зможете почути "Сьогодні вдень". Не розкриваючи всіх таємниць, зазначу, що у першій частині ефіру говоритимемо про українську індустрію гостинності, а вже в другій – піднімемо одну з найсуперечливіших тем – український правопис, і шукатимемо в ній спільний знаменник", - зазначив ведучий денного шоу Українського радіо Роман Коляда

Слухайте денне шоу Українського радіо в новому сезоні з 4 вересня о 13.00!

Довідка: "Українське радіо" - радіоплатформа суспільного мовника України Національної суспільної телерадіокомпанії. Радіо мовить з 1924 року і є одним із найстарших радіомовників світу. З 2017 року "Українське радіо" разом з Національним телебаченням та 25-тьма регіональними каналами стали публічним акціонерним товариством. "Українське радіо" мовить на трьох каналах: Першому – розмовному новинному суспільно-політичному, Другому – молодіжному музично-розмовному радіо "Промінь", Третьому – мистецько-просвітницькому радіо "Культура" та має редакції програм англійською, німецькою, румунською та російською мовами.

Автор фото Романа Коляди - Андрій Шарапа.

Новини по темі