Мобільний додаток

Понад 7 тисяч бюджетних установ потребують термомодернізації

18.07.2017 р., 12:13

Держенергоефективності сформувало інформаційну базу потенційних ЕСКО-об'єктів. Наразі вона налічує понад 7 тисяч бюджетних установ, що потребують термомодернізації.

Про це інформує прес-служба Держенергоефективності.

"У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об'єктів. Наразі вона налічує понад 7 тисяч бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування", - йдеться в повідомленні.

База ЕСКО-об'єктів демонструє готовність місцевої влади залучати інвесторів, а також полегшує компаніям пошук об'єктів та аналіз необхідних капіталовкладень. Найбільшу кількість установ, де необхідно впровадити енергосервіс, запропонували Київська та Харківська області. У цих регіонах відібрано понад тисячу об'єктів для ЕСКО-інвестицій. Широкий вибір бюджетних установ для роботи за ЕСКО-контрактами є у Запорізькій, Рівненській, Миколаївській областях.

Зазначимо, що енергосервіс дозволяє залучати приватні інвестиції в термомодернізацію бюджетних установ. ЕСКО-компанія зацікавлена впровадити найефективніші заходи з енергозбереження, щоб отримати найбільшу економію енергоспоживання. Від цього залежить обсяг повернення інвестицій.  

Нині вже реалізується 20 ЕСКО-контрактів. Інвестори зацікавлені впровадити ще близько 300 проектів.

Новини по темі