Або я, або музика: Гошуля видав сингл "Перезаряджаю"

Або я, або музика: Гошуля видав сингл "Перезаряджаю"

Гошуля представив трек "Перезаряджаю", в якому розповів про свій досвід стосунків і вибір на користь музики. 

"Як би сильно я не хотів просто кохати і робити щось задля цілісності стосунків, у моєму випадку мене завжди ставлять перед вибором: або я, або музика", — розповів артист в ефірі Радіо Промінь.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Гошуля

"Пісня "Перезаряджаю" — це висновок мого рішення щодо стосунків і того стану, до якого я дійшов. Як би сильно я не хотів просто кохати і робити щось задля цілісності стосунків, у моєму випадку мене завжди ставлять перед вибором: або я, або музика. Оскільки ви чуєте мене зараз тут, очевидно, що я завжди обирав. Пісня має метафоричний сенс, бо я хотів, щоб кожен, слухаючи цей трек, зміг знайти для себе щось своє. Пісня була написана десь хвилин за 15 і в той же день записана і зроблено саунд. Але найголовніше те, що в цій ситуації є своє продовження. А це мій перший такий мініальбом, який матиме назву "Йоу, йогурт", до якого увійде три пісні. Саме в цьому альбомі я наважився розповісти відверто як я відчуваю і бачу стосунки і ставлення молодих дівчат до хлопців. Планую випустити цей альбом вже наступного місяця", — розповів Гошуля в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у червні шоу українських премʼєр "Селекція" виповнилося 9 років.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.