Самотність у натовпі: Stasya та Blockbaby представили спільний трек "Так не буває"

Самотність у натовпі: Stasya та Blockbaby представили спільний трек "Так не буває"

Stasya та Blockbaby представили спільний трек "Так не буває", який розповідає про почуття самотності та пошук зв'язку з іншими людьми в сучасному світі.

"Для мене це щось надзвичайно магічне, бо буквально за декілька днів Blockbaby написав мені щодо фіта і ми зустрілись. Одразу ж знайшли спільний вайб, спільну мову і пісня народилася в моменті", — поділилася Stasya в ефірі Радіо Промінь.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Stasya & Blockbaby

"Хотіла б трішки поговорити про новенький трек "Так не буває", який вийшов буквально нещодавно з дуже талановитим артистом Blockbaby. Мені дуже подобається творчість цього хлопця і я насправді думала про те, що потрібно буде якось щось створити спільне, адже його треки неодноразово слухала, вони в мене були в плейлисті і я захоплювалась творчістю цього артиста. Не знаю, так вийшло, але для мене це щось надзвичайно магічне, бо буквально за декілька днів він написав мені щодо фіта і ми зустрілись. Одразу ж знайшли спільний вайб, спільну мову і пісня народилася в моменті. Мені надзвичайно було комфортно працювати разом із цим артистом, тому дуже раджу кожному перейти послухати, настільки крута і неймовірно вайбова робота в нас вийшла. Пісня "Так не буває" розповідає про почуття самотності та пошук зв'язку з іншими людьми в сучасному світі. В кожного з нас були такі ситуації, коли ми в натовпі відчували себе самотніми. І це нормально. Але пісня повторює ідею, що ніхто не самотній і завжди є люди, які підтримають, будуть поруч і з якими буде легко проходити повз різні життєві ситуації", — розповіла Stasya в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у червні шоу українських премʼєр "Селекція" виповнилося 9 років.

У квітні ANKA, Stasya та NaYada спільно видали сингл "Карма".

У квітні Blockbaby представив дебютний альбом "Рефлексія".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.