Містична прогулянка внутрішнім світом: Love Mary представила сингл "Ліс"

Містична прогулянка внутрішнім світом: Love Mary представила сингл "Ліс"

Співачка Love Mary випустила нову пісню "Ліс", яка занурює слухачів у її внутрішній світ, асоційований із дрімучим лісом і морем сліз. 

"Більшість людей знає мене як веселу та життєрадісну дівчинку, але навіть не здогадується, що увесь цей час я блукаю в дрімучому лісі своїх емоцій", — поділилася Love Mary в ефірі Радіо Промінь.

Реліз супроводжується відеокліпом, знятим у співпраці з Temstime, який також є її колегою по спільній композиції "Тож бувай".

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Love Mary

"Пісня "Ліс" — це захоплива і містична прогулянка моїм внутрішнім світом, свою душу я асоціюю з дрімучим-дрімучим лісом, в якому можуть загубитися інші люди і в якому найчастіше гублюся я сама, а свої очі я асоціюю з морем сліз. У цій пісні я хотіла показати контраст між моїм достатньо милим наївним зовнішнім виглядом і тим, що відбувається в мене всередині, про те, що знає тільки найближче коло і те, що я можу оспівувати лише в піснях і передавати, транслювати через свою музику. Більшість людей знає мене, як веселу, життєрадісну, завжди усміхнену дівчинку, яка постійно жартує, але навіть не здогадується, що увесь цей час я блукаю в дрімучому лісі і відчуваю не завжди приємні і позитивні емоції. Своїми емоціями я поділилася не тільки в тексті пісні — хоча він достатньо відвертий — а й в музиці, тому що спочатку вона звучить динамічно, але не настільки дрімучо, як в кінці. Пісня вийшла у супроводі відеороботи, режисером якої став Temstime — також співак, з яким ми маємо спільну композицію, яку я раніше презентувала в ефірі Радіо Промінь. Композиція називається "Тож бувай". Коли я тільки отримала фінальну версію пісні, я одразу відчула, що візуалізувати її має саме Temstime. Від нашої спільної роботи я маю тільки позитивні і яскраві емоції, я дуже задоволена нашим кліпом і дуже раджу всім переглянути і вирушити з нами на прогулянку цим дрімучим лісом. Щодо планів на майбутнє, то я хочу розкриватись з абсолютно різних сторін. Я зрозуміла, що не хочу прив'язуватись до якоїсь тематики, до якогось жанру, тому далі буде цікаво", — розповіла Love Mary в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у червні шоу українських премʼєр "Селекція" виповнилося 9 років.

У травні Love Mary випустила трек "Сила".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.