Хто на тебе завжди чекає: Panchyshyn видав сольний сингл "Талісман"

Хто на тебе завжди чекає: Panchyshyn видав сольний сингл "Талісман"

Panchyshyn представив свій новий трек "Талісман". За словами артиста, ця пісня дуже особиста та відображає його теперішній емоційний стан після численних подорожей за останні два роки.

"Я багато подорожував за останні два роки і це мене сильно змінило і надало сил", — розповів Остап Панчишин в ефірі Радіо Промінь.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Фейсбук-сторінка Panchyshyn 

""Талісман" — це дуже особиста пісня і одна з улюблених, яку я написав останнім часом, вона дуже добре відображає мій теперішній емоційний стан. Я багато подорожував за останні два роки і це мене сильно змінило і надало сил. Тільки на далеких відстанях від дому розумієш, що насправді потребуєш для щастя і це зовсім не матеріальне, це про тих, хто на тебе завжди чекає, думає про тебе і підтримує тебе. Традиційно пісню ми записали на львівській студії Jenny Records із моїм другом Марʼяном Криськовим, слова написала Світлана Германова, музику і аранжування спродюсував я. Сподіваюся, що вона сподобається нашим слухачам", — розповів Остап Панчишин в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у червні шоу українських премʼєр "Селекція" виповнилося 9 років.

У квітні Panchyshyn випустив новий сингл "Тільки любов".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.