Паліндром видав сингл "Сансет"

Паліндром видав сингл "Сансет"

Паліндром видав сингл "Сансет" — це багатошаровий реп-трек, що занурює слухача у подорож роздумами про минуле, сьогодення та можливе майбутнє. Композиція закликає до єдності, оптимізму та продовження шляху, незважаючи на виклики.

Паліндром також оголосив серію концертів Україною, що відбудуться в квітні у Києві, Харкові, Полтаві, Вінниці, Дніпрі та Кривому Розі.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Паліндром

"Пісня "Сансет", як і багато пісень "Паліндрома", де присутні речитатив, тобто багато тексту, як на мене така документальна, і це такий збір певних думок за якийсь період. Так як в мене не виходить активно писати реп-альбомами чи там навіть декількома треками підряд, у мене іноді проскакує все ще оця така тематика, де багацько тексту. Зазвичай, це, власне, останні 2-3 місяці якогось прожитого життя, певні думки, записані в нотатки, потім трансформуються вже в реп. Мені важко одним реченням описати, про що пісня "Сансет", тому що в неї напаковано дуже багато насправді, як і в принципі в реп-треках "Паліндрома": від одної думки до іншої, від якогось одного періоду до зовсім іншого. Це така подорож певна роздумами стосовно минулого, стосовно сьогодення, можливо і майбутнього. Коли з'явилась ідея з відео, от власне ці портрети друзів, музикантів і не тільки, в голові якось наче склався пазл, що попри все, попри якісь думки, які, можливо, нагадують холодний душ — все одно основний меседж в тому, аби прагнути до світла, до чогось оптимістичного, обійнятися всім разом і продовжувати щось робити. Якась така єдність була в голові, коли писався приспів. Можливо він і так звучить якось натхненно. Хтось так казав мені", — розповів Паліндром Степан Бурбан в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.