Вокаліст гурту 5 Vymir видав альбом про волю до життя та страхи

Вокаліст гурту 5 Vymir видав альбом про волю до життя та страхи

Вокаліст гурту 5 Vymir Вадим Лазарєв видав студійний альбом "Трикутник" свого сольного проєкту Meerkur. До нього увійшли 9 треків, що були створені упродовж останніх двох років.

"Трикутник" – альбом про волю до життя та страхи, що нас оточують. Символи, що керують щоденними діями, ритуали, які надихають рухатись вперед чи спинятися, змушують досліджувати себе та свою людяність.

У створенні альбому також взяли участь Grisly Faye та Ragapop, з якими були записані пісні "І не питай" та "Знаками".

 

Фото: Пресслужба Meerkur

"Це 9 особистісних треків про різні періоди в житті, різні стани, в яких перебував я і оточуючі мене близькі люди. Основна робота проводилася в період 2022-23 року. Збираючи докупи всі фрагменти, всі ці частини трикутника. І найвиразнішими з яких була можливість записати це з двома прекрасними вокалистками Марго Кулічова з Grisly Faye та Русланою Хазіповою з Ragapop. І ви можете їх почути на треках "І не питай" та "Знаками". І ще мене страшенно надихає, робота після випуску альбому не спиняється. Зараз готую до релізу інструментальний трек спільно з чудовим норвезьким композитором. Це буде 7-ми хвилинна історія подорожі його часу в Києві та нашої дружби на відстані. В реалізації цього задуму страшенно допомагають Music Export Ukraine та Інститут Гете. Паралельно мрію про виступи, збираю трохи музикантів і готую програму. Вже сумую за сценою і за можливістю співати для слухачів. Ну а далі вже нові треки, може новий альбом ", — розповів Вадим Лазарєв в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у листопаді інший вокаліст гурту 5 Vymir Костянтин Почтар видав альбом Still Life.