Шахов, Волинець, Королевська… у деклараціях 32 нардепів НАЗК виявило ознаки порушень

Шахов, Волинець, Королевська… у деклараціях 32 нардепів НАЗК виявило ознаки порушень

Із понад 400 народних депутатів Національне агентство із запобігання корупції перевірило декларації у 274-х. Про це в ексклюзивному інтерв'ю Українському радіо розповів голова НАЗК Олександр Новіков. За його словами, у 32-х деклараціях виявили ознаки кримінальних правопорушень, а у 15-ти – адміністративних. Серед порушників, за твердженням НАЗК, народні депутати Сергій Шахов, Юрій Камельчук, Ірина Констанкевич, Михайло Волинець і Наталія Королевська.

0:00 0:00
10
1x

"З-понад 400 депутатів ми перевірили декларації 274 народних депутатів. У 32 деклараціях виявили ознаки кримінальних правопорушень. І надіслали їх до Національного антикорупційного бюро Генеральної прокуратури для реєстрації кримінальних проваджень. У 15 деклараціях виявили ознаки адміністративних правопорушень", – розповів в ексклюзивному інтерв'ю Українському радіо голова НАЗК Олександр Новіков.

            голова НАЗК Олександр Новіков (праворуч) - фото Українське радіо

За даними Новікова, Сергій Шахов забув задекларувати майно своєї дружини. Михайло Волинець забув задекларувати автомобіль Toyota Highlander, яким він користувався. Не задекларували квартири, якими користувалися, депутати Максим Пашковський, Юрій Камельчук, Ірина Констанкевич, Володимир Гевко і Маргарита Шол. Наталія Королевська приховала маєток в Україні, яким вона незаконно збагатилася шляхом проведення операцій через кіпрські підприємства, розповів Олександр Новіков. Також, за його словами, вона приховала свою земельну ділянку з майном в Підмосков'ї (у Росії). Справа Шахова і Волинця вже розглядається Вищим антикорупційним судом України, – додав Олександр Новіков.

                     логотип Національного агентства з питань запобігання корупції