war

#Дружнє_місто: до дня людей з інвалідністю урбаністи запустили флешмоб

3.12.2022 р., 21:33

Rоманда урбан-бюро Big City Lab запустила збір історій про безбар’єрність під гаслом "Якщо ми зробимо міста зручними для людей з інвалідністю – ми зробимо їх зручними для всіх".

До дня людей з інвалідністю організатори акції оголосили збір історій, які домопожуть зробити міста такими, де зможуть забезпечити якісну реабілітацію тим, хто повертається з фронту, радо приймуть батьків із маленькими дітьми та забезпечать комфортну інфраструктуру для людей з інвалідністю.

Щоб долучитися до проєкту, потрібно опублікувати свою власну історію про місто у соцмережах, додавши хештег #дружнє_місто і тегнути Big City Lab.

Акція, як зазначають організатори, потрібна для того, аби донести необхідність враховувати все людське різноманіття, проєктуючи простори та розбудовуючи міста. Для цього потрібні живі яскраві приклади містян.

"Коли ми проводили фокус-групи при розробці Альбому безбар’єрних рішень, то почули багато особистих історій: позитивних і негативних. Як завдяки якісному громадському простору на районі, сусіди подружилися, і залишають один одному ключі від квартири і собаку, коли їдуть у відрядження. Як через недоступний під’їзд активістка, що любить гуляти містом, і користується кріслом колісним, не може самостійно вийти з дому – це кожен раз як квест. Як батько спостерігає за іграми дітей на майданчиках, і помічає вдалі рішення, де діти граються і розвиваються, або небезпечні елементи, коли можна травмуватись. Впевнені, у кожного та кожної є своя, особиста, особлива історія з містом, яка ілюструє потребу в безбар’єрності. Розкажіть її з хештегом #дружнє_місто, щоб ми могли зробити його таким: дружнім до всіх, незалежно від можливостей, стану чи потреб", – закликають організатори флешобу.

Фото: Єлизавета Герман

#Дружнє_місто: до дня людей з інвалідністю урбаністи запустили флешмоб

Новини по темі