Більше новин
- 22:13
- 57 тисяч жінок-захисниць в ЗСУ — це ніяк не хлопці. Герасим'юк про дотримання ґендерних норм у ЗМІ
- 21:55
- "Росія добре платить за зраду". Герой України Жемчугов про колаборантів і партизанів
- 20:04
- "Мілітарні виші для держави сьогодні у пріоритеті". Олег Шаров про особливості вступної кампанії 2023
- 19:19
- "Європейський Союз не готовий до швидкого членства України": експертка про саміт Україна – ЄС
- 17:25
- Без альтернативи, але прозоро. Заступник міністра про систему електронних ТТН
Інгаляція без світла: прості поради від Міністерства охорони здоров'я
Всю країну облетіло фото дівчинки, яка робить інгаляцію на заправці через нестачу електроенергії після дій російських терористів.
Тож Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило декілька порад, як діяти, якщо лікар призначив вашій дитині інгаляції, а електрики вдома немає.
Розгляньте можливість покупки пристрою для інгаляцій (небулайзера) на батарейках та запасу батарейок або акумуляторів до нього.
Обговоріть з вашим лікарем застосування допоміжного пристрою для інгаляцій — спейсера. Він не потребує електрики, але важливо отримати чіткі рекомендації лікаря стосовно дозування ліків. Також слід визначити із лікарем план дій у критичному випадку, якщо немає доступу до
небулайзера чи спейсера, а дитині погано.
Потурбуйтесь, щоб у вас був перехідник з розетки на usb, а також з прикурювача машини на usb. Таким чином ви зможете хоча б на короткий час увімкнути небулайзер за наявності павербенку або зробити інгаляцію в авто.
За потреби перепишіть на листок найближчі Пункти незламності, щоб знати, де поруч можна зробити інгаляцію в разі відключення світла у вас вдома.
Список Пунктів незламності є тут.
Фото: pixabay
