Приз Богемія

Фестиваль "Приз Богемія"  проходить щоосені у Чеському місті Подебради. У ньому традиційно беруть участь програми з різних країн світу (Австрія, Польща, Німеччина, Словаччина, Румунія, Греція, Болгарія та ін.).

2007 р. Україну у категорії музично-журналістська програма представляла передача Анастасії Яблонської "Нотний стан демократії". Програма Українського радіо отримала дуже схвальні відгуки від членів журі та колег-журналістів інших країн світу та  увійшла до найкращих, після австрійської, польської та чеської.

В цьому році  УР представить на конкурс у міжнародній категорії документальну програму проект Аліни Акуленко «Розкраяна нація. Присвята». Ця програма - це сповідь-розповідь самобутнього сільського філософа і поетки Анни Космач про життя-буття, її філософські міркування про власну долю й долю української нації, переплетені віршами в авторському виконанні. В оформленні програми використано сучасні українські пісні у виконанні альтернативного гурту «Рутенія», рок-колективу «Океан Ельзи», співаків Ірини Рошкулець та Павла Склярова.