Аудіокнижка
В.Овсієнко, "Василь Стус у віддзеркаленнях".
Згодом
Справа проти Павла Лазаренка за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах. На якій стадії слідство? Та чи вдасться повернути в Україну викрадені чиновником гроші?
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
Про що мовчать епохи
Історія повсякдення у новій українській школі: про що говорили і про що будуть говорити з учнями? Які теми найчастіше обирають учні для рефератів? Учасник програми - історик Олександр Худобець.
Сьогодні. Ввечері
Українські дипломати в Авдіївці. Уфокусі уваги - робота місії ОБСЄ та безпекова ситуація на Донбасі. Перебіг подій аналізує президент громадського об’єднання «Центр досліджень соціальних перспектив Донбасу» Сергій Гармаш.
Масові акції протесту опозиції в Кишиневі: олігархат чи європейські цінності?
Джон Маккейн та його роль в історії: чи залишилися в США справжні друзі України?
Чи ще є шанси в України зупинити будівництво «Північного потоку-2»?
Музичні твори
Туристи знову полюбили Україну. Принаймні так порахували в Київській міській державній адміністрації і виявили, що за останні півроку 850 тисяч закордонців в’їхало в Україну задля того, щоби подивитися, як живе наша країна і, зокрема, ті міста, які їх приваблюють. За показниками є топ-п’ятірка міст, які найбільш цікаві закордонним туристам – це Київ, Львів, Одеса, Харків та Дніпро. Що саме приваблює туристів, за чим їдуть в Україну? Гість студії – керівник управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко.
Доля і випадок
Про головну подію у житті критика, яка найбільше вразила у дитинстві, та поезію, що, без перебільшення, «може нагодувати» — розповідає поетеса, прозаїк, сценаристка, авторка популярних книжок: «Мода» та «Абрикоси Донбасу» — Любов Якимчук.
Музичні твори
Епізоди
Специфічне кіно в контексті сьогоднішнього дня. Гості - кураторка культурних проектів Анастасія Євдокимова та директор видавництва "Смолоскип" Ростислав Семків.
Музичні твори
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Двадцять сьомого серпня США запроваджують нові санкції проти Росії у зв′язку з отруєнням родини Скрипалів у Великій Британії. Спробуємо спрогнозувати наслідки з головою Центру «Ейдос» Віктором Тараном.
Соціологічний зріз українського суспільства через більш ніж чотири роки після початку війни з Росією. Які чинники впливають на формування патріотичного світогляду? Аналізує ситуацію доктор соціологічних наук Олександр Стегній.
Сьогодні. Вдень
1 вересня - свято для дітей чи для батьків? Як допомогти адаптуватись дітям до навчання? У студії - психоаналітик, арт-терапевт Ангеліна Кайзерова.
Гімн України
З яких вправ варто починати свій ранок людям зрілого віку? Своїми рекомендаціями поділиться почесний президент Федерації хокею на траві України, член Національного олімпійського комітету України, громадський діяч Владлен Ковтун.
Україна експортувала понад 5 мільйонів тонн зернових культур.
Кількість сертифікованих органічних господарств зросла більш ніж у 100 разів.
На Хмельниччині з’явився перший український розсадник саджанців фундука.
Крим. Реалії
Соціальні мережі в Криму повідомили про невідому іржу і задимлення, які з'явилися в Армянську вночі. Чи загрожує щось здоров'ю жителів міста? Чим зараз дихають жителі Армянська? Чи причетний до події «Кримський титан»? І чому ситуацію замовчують офіційні органи влади? Гості ефіру: колишній голова Спілки підприємців Армянська Юрій Соломаха; директор ВКП «Хімрезерв» Армянськ (1999 - 2001) Олександр Лієв; кримський еколог Маргарита Литвиненко.
Навіщо потрібні нові правила перевезення пасажирів? Чи будуть їх дотримуватись надавачі послуг?
Яких помилок припускаються українці, шукаючи роботу? Коментує керівник експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна Катерина Криворученко.
Сьогодні. Зранку
Як легалізувати пасажирські перевезення до Криму? Хто їздить нині до Криму? Наскільки це небезпечно? Скільки кримчан отримали українські біометричні паспорти?
Вся країна
Чому кияни охоче їдуть працювати за кордон, попри те, що в столиці одна з найвищих зарплат в Україні? Не пасуть задніх і жителі Кропивницького. Чим їх приваблює робота в інших країнах, чого їм бракує вдома? На зв′язку з Києвом - Кропивницький та «Голос Києва».
Біль у спині. Він турбує 80% населення від 35 років. У чому причина, які наслідки та основні методи лікування.
Біль у спині. Він турбує 80% населення від 35 років. У чому причина, які наслідки та основні методи лікування.
Крим. Реалії
Голова комітету російської Держдуми з фінансового ринку Анатолій Аксаков заявив, що в Криму не існує проблем з оплатою послуг і товарів через картки міжнародних платіжних систем, в тому числі Visa і MasterCard. Чому іноземні карти знову опинилися в центрі уваги? Чи правда, що Visa і MasterCard в обов'язковому порядку міняють на російські карти Мир? І якими картами можна розраховуватися в кримських терміналах? Гості студії: журналіст з Севастополя Давид Аксельрод, український економіст і керуючий партнер консалтингової компанії «Фінансова студія» Євген Невмержицький, російський економіст і радник з макроекономіки компанії «Відкриття-Брокер» Сергій Хестанов.
Підкорюємо стихію води! На прикінці літа запрошуємо на борт аби разом взяти урок з водіння! Вчимося відчувати швидкість та відстань, дізнаємося особливості кермування та зберігання судна.
Знаходимо найдешевший та найдорожчий варіант в Україні.
Екологічні наслідки пожежі на території ПрАТ “Азот” у Сєвєродонецьку.
Чому так мало людей хочуть стати суддями Антикорупційного суду?
До Дня Незалежності українці вдруге встановили світовий рекорд швидкості на соляному озері Бонневіль в США! У студії – учасник змагань, рекордсмен Максим Сагдієв.
Чому в Україні так мало комфортних і зручних будинків для людей похилого віку? Про цю актуальну тему - президент Міжнародного благодійного фонду "Колиска миру" Петро Тівіков.
Твоя Свобода
Росіяни та українці: все далі один від одного? Учасники програми: письменник, книговидавець Віталій Капранов, російський журналіст, історик Микола Сванідзе.
Як мотузка допомогла давнім єгиптянам у будівництві пірамід? Про математику у нашому житті говоритимемо з викладачем математики в альтернативній школі Generation22 Іриною Андрєєвою та викладачем математики в освітній студії Educator Євгенією Сердечною.
Вся країна
Чому кияни охоче їдуть працювати за кордон, попри те, що в столиці одна з найвищих зарплат в Україні? Не пасуть задніх і жителі Кропивницького. Чим їх приваблює робота в інших країнах, чого їм бракує вдома? На зв′язку з Києвом - Кропивницький та «Голос Києва».
Сьогодні. Ввечері
Які ліки приймають українці, які з них мають недостатню доказову базу?
Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що відмовив конкурсній комісії у розгляді питання про призначення 27 осіб на керівні посади відомства.
Перерозподіл власності та впливів в українських засобах масової інформації напередодні виборів. Як це позначиться на роботі вітчизняних ЗМІ? Хто і наскільки якісно інформуватиме українців під час передвиборчих перегонів? Говоримо з головою громадського об’єднання «Детектор медіа» Наталею Лігачовою.
Напередодні четвертої річниці Іловайської трагедії, 28 серпня о вісімнадцятій годині понад триста мам та дружин загиблих захисників України зберуться на Михайлівській площі біля Стіни пам’яті.
Іловайськ - четверта річниця трагедії. Чи всі факти відомі? Чи мав Іловайськ стратегічне значення у серпні 2014 року? Хто був зацікавлений у штурмі?
Колишній так званий «міністр культури» так званої «ДНР» перейшов на бік України: як працює програма СБУ для бойовиків «Повернись додому»?
Персона ґрата
Україна відзначила 27-му річницю Незалежності й одразу повернулася до робочого ритму. Які сучасні політичні та економічні виклики постають перед нашою державою? Наскільки стабільна ситуація в банківському секторі? Чи змінюватиметься кредитна політика? Про здобутки, прорахунки та перспективи розвитку нашої країни - третій президент України Віктор Ющенко.
Зберегти не можна втратити. Де ставити кому – це традиційне питання озвученої проблеми, яка стосується окупованого Донбасу і того, як допомагати людям позбутися наслідків російської окупації. Гостя програми – аналітик фонду "Демократичні ініціативи" Марія Золкіна.
Сила пропаганди. Які інструменти для «промивання мізків» використовуються нині? Як не стати жертвою сучасних агітаторів? У студії – політтехнолог Анне Бикова.
Громадська хвиля
Що означає розрив базового договору про дружбу з Росією? На зв’язку зі студією екс-міністр закордонних справ України, голова Центру з вивчення Росії Володимир Огризко.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Громадська хвиля
Про виставу "Фрекен Джулі" в театрі "Золоті ворота" - режисер Іван Урицький та актор Дмитро Олійник.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Культмайдан
Хроніка найяскравіших культурних подій тижня, місяця, урізноманітнена інтерв’ю з медійними постатями, акустикою мистецьких тусовок, зразками музики, віршами, трейлерами, тизерами – авторський погляд на мистецтво
Оголошення про закінчення мовлення по проводовій мережі. М.Лисенко, О.Кониський, "Боже Великий, Єдиний"