Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Сказано в ефірі

Юрій Гримчак: "Рішення РНБО - це реакція на те, що на неконтрольованих територіях були силовим способом "віджаті" підприємства".

Відкрита студія
17.03.2017, 17:10

Далі »

Володимир Василенко: "Позиція України у рамках судового процесу проти Росії в Міжнародному суді ООН у Гаазі доволі сильна".

"Відкрита студія"
6.03.2017, 17:09

Далі »

Олександр Савченко: "Поки фінансові шахраї не будуть притягнуті до відповідальності, доти фінансова криза в Україні не закінчиться".

"Відкрита студія"
28.02.2017, 17:10

Далі »

Сергій Дяченко: "Модернізація, пов'язана лише з переходом ТЕС на використання іншої групи вугілля, порівняно недорога...".

"Відкрита студія"
27.02.2017, 17:10

Далі »

Вячеслав Биковець: "Ситуація, в якій нині опинились представники вітчизняного малого й середнього бізнесу, вкрай несприятлива".

"Відкрита студія"
22.02.2017, 17:10

Далі »

Григорій Савченко: "Суспільство заслуговує за те, що воно зробило, хоча би мінімуму позитиву, але стабільного".

"Відкрита студія"
20.02.2017, 17:10

Далі »

Усі цитати »

Гліб Канєвський: "...платники податків отримають можливість контролювати кожну гривню, яка витрачається з бюджетних коштів".

16.02.2017, 17:10
Гліб Канєвський - керівник відділу боротьби з корупцією Центру політичних студій та аналітики "Ейдос": "Лише п"ята частина державних підприємств, які зареєстровані в Україні, дотримуються норм Закону «Про відкритість використання публічних коштів» і оприлюднюють необхідні відомості. Решта – взагалі нічого не публікують Що ж до комунальних підприємств, які підпорядковуються муніципалітетам, то ситуація ще гірша. Отже, закон через два роки після затвердження по-суті не виконується. Тому урядовці, представники громадськості та експерти домовились про необхідність ухвалення змін до цього документа, аби посилити відповідальність посадовців, які мають наповнювати портал використання публічних фінансів. Таким чином, платники податків отримають можливість контролювати кожну гривню, яка витрачається з бюджетних коштів".

Слухати передачу "Відкрита студія"