Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Сказано в ефірі

Олексій Гарань: "На таких зустрічах створюється фундамент для подальшого ухвалення рішень".

Відкрита студія
21.06.2017, 17:10

Далі »

Олег Шаров: "... до плану пріоритетних дій уряду внесено проведення експерименту з впровадження єдиного фахового вступного іспиту до магістратури...".

Відкрита студія
19.06.2017, 17:10

Далі »

Олексій Оржель: "Позитив закону, що нові правила приєднання до електромереж починають діяти після введення його в дію".

Відкрита студія
13.06.2017, 17:10

Далі »

Олег Назаренко: "На сьогодні розмитнення автомобілів - це друга стаття після імпорту нафти і газу за надходженнями до бюджету України".

Відкрита студія
12.06.2017, 17:10

Далі »

Павло Ковтонюк: "У нас є... обгрунтування, яким чином ми...втілюємо норму Конституції про безплатну медицину".

Відкрита студія
9.06.2017, 17:10

Далі »

Павло Жовніренко: "Українські заробітчани повернуться додому лише тоді, коли в нас буде нормальна соціально-економічна ситуація...".

Відкрита студія
5.06.2017, 17:15

Далі »

Усі цитати »

Гліб Канєвський: "...платники податків отримають можливість контролювати кожну гривню, яка витрачається з бюджетних коштів".

16.02.2017, 17:10
Гліб Канєвський - керівник відділу боротьби з корупцією Центру політичних студій та аналітики "Ейдос": "Лише п"ята частина державних підприємств, які зареєстровані в Україні, дотримуються норм Закону «Про відкритість використання публічних коштів» і оприлюднюють необхідні відомості. Решта – взагалі нічого не публікують Що ж до комунальних підприємств, які підпорядковуються муніципалітетам, то ситуація ще гірша. Отже, закон через два роки після затвердження по-суті не виконується. Тому урядовці, представники громадськості та експерти домовились про необхідність ухвалення змін до цього документа, аби посилити відповідальність посадовців, які мають наповнювати портал використання публічних фінансів. Таким чином, платники податків отримають можливість контролювати кожну гривню, яка витрачається з бюджетних коштів".

Слухати передачу "Відкрита студія"