Мобільний додаток

Мистецтво праці

Програма присвячена культурному життю в Україні, висвітлює найважливіші тенденції в українському кіно, літературі і сучасному мистецтві.

Наступні передачі

 • 23.07.2019 23:19:30
  - RUI
  Ведучі:

  The transformations of the status of work in today's societies: the local context, and the global tendencies, opinions on various sorts of human activity, the roles of vocation, virtuosity, leisure and free time.

  Трансформації статусу праці в сучасному світі: локальний контекст та глобальні тенденції, сучасні погляди на людські види діяльності, покликання та віртуозність, вільний час та дозвілля.

Минулі передачі

 • 16.07.2019 23:19:30
  - RUI
  Ведучі:

  Episode about middle class, corruption, and democratic institutions: talking to Natacha Ikoli from New York and her film - Bana Congo Oyez.

  Про середній клас, корурцію та демократичні інституції: розмова з Наташею Іколі (Нью-Йорк) про її фільм "Діто Конго, слухайте!"

 • 09.07.2019 23:19:30
  - RUI
  Ведучі:

  Episode about making a dissection of audiovisual into audio and visual, and bringing them back together: Envision Sound project about music and the moving image.

  Про розрізнення аудіовізуального на слухове та візуальне і назад: проект Envision Sound про музику та рухоме зображення.