Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Блок "Твій друг - книга" і "Твій вибір"

Блок "Твій друг - книга" і "Твій вибір"

Книжок у світі – океан, а програма "Твій друг - книга", яка звучить щосереди о 16-20, допомагає юним слухачам обрати книжку до смаку.

"Твій друг – книга" допомагає юним читачам і книголюбам орієнтуватися у морі нових видань та книг, що давно стали класикою. Її мета переконати сучасних комп'ютеризованих дітей та підлітків, що читати книги – цікаво.
У програмі розповідається про життя та незвичайні пригоди, які трапилися з авторами книг, нерідко відбуваються інтерв'ю з письменниками. Обов'язково звучить уривок з художнього тексту, який зацікавлює слухачів знайти книгу і прочитати. "Твій друг - книга" лунає в ефірі Першої програми радіо вже понад 10 років.
Її попередницями були "Літературний компас" та "Пригоди славнозвісних книг", яку вів відомий письменник Анатолій Костецький.
Над випуском працюють: ведучий – Заслужений артист України Борис Лобода, журналіст – Ніна  Даценко, режисер – Лариса Уласовська.


"Твій вибір" - програма для старшокласників, які шукають свою професію, для їхніх батьків і друзів.

Вибір професії впливає на усе подальше життя людини. Щоб не помилитися у ньому, потрібно мати якомога більше інформації - про особливості різних професій, навчальні заклади, де їх можна здобути, особливості ринку праці. Стануть у пригоді і поради досвічених фахівців, які давно працюють за обраними спеціальностями.

Програма "Твій вибір" - ваш путівник у вирі сучасних професій! Виходить у третю і четверту середу щомісяця о 16.40.

Ведуча - Світлана Галась.