Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Блок "Твій друг - книга" і "На старт"

Блок "Твій друг - книга" і "На старт"

Книжок у світі – океан, а програма "Твій друг - книга", яка звучить щосереди о 16.10, допомагає юним слухачам обрати книжку до смаку.

"Твій друг – книга" допомагає юним читачам і книголюбам орієнтуватися у морі нових видань та книг, що давно стали класикою. Її мета переконати сучасних комп'ютеризованих дітей та підлітків, що читати книги – цікаво.
У програмі розповідається про життя та незвичайні пригоди, які трапилися з авторами книг, нерідко відбуваються інтерв'ю з письменниками. Обов'язково звучить уривок з художнього тексту, який зацікавлює слухачів знайти книгу і прочитати. "Твій друг - книга" лунає в ефірі Першої програми радіо вже понад 10 років.

Її попередницями були "Літературний компас" та "Пригоди славнозвісних книг", яку вів відомий письменник Анатолій Костецький.
Над випуском працюють: ведучий – Заслужений артист України Борис Лобода, журналіст – Ніна  Даценко, режисер – Лариса Уласовська.


Дитячо-юнацька спортивна програма «На старт!»  наповнена низкою сюжетів і рубрик, що розповідають про ті чи інші події зі світу спорту. У наших випусках - турніри, чемпіонати та розповіді про спортивні досягнення гостей програми.

Серед учасників відомі українські спортсмени:  Ірина Дерюгіна, Анна Безсонова, Олександр Савицький, Анатолій Хоменко, Людмила Солодиліна, Миколай Матулевський; юнацькі збірні – «Динамо РУФК», «Сокіл-Київ», «Донбас» та просто любителі спорту. Тож, приєднуйтесь до нашої дружньої команди активних та спортивних хлопців та дівчат на Українському радіо!
Ведуча: Марина Куликова.

Слухайте програму "На старт" щосереди о 16 35.

Наступні передачі

Минулі передачі

 • 21.06.2017 16:10:02
  - Перший канал

  Джеральд Даррел «Моя сім’я та інші звірі».

  Всеукраїнська регата «Київський вітрильний тиждень - 2017": підсумки змагань і особливості вітрильного спорту. Беруть участь: вихованка яхт-клубу «Оболонь» Єлизавета Виноградова, чемпіон України з вітрильного спорту серед дорослих, майстер спорту Сергій Федоренко.

 • 14.06.2017 16:10:03
  - Перший канал

  Зірка Мензатюк "Таємниця козацької шаблі".

  Підсумки шахового сезону в Україні: перемоги та поразки. Згадаємо усі найцікавіші шахові турніри в Україні і будуватимемо плани на майбутнє. А ви також мрієте стати чемпіоном з шахів? Розкажемо секрети успіху. Учасники: учень шахового клубу «Гамбіт» Олександр Вакуленко, тренер Роман Хаєцький.