Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Блок "Твій друг - книга" і "На старт"

Блок "Твій друг - книга" і "На старт"

Книжок у світі – океан, а програма "Твій друг - книга", яка звучить щосереди о 16.10, допомагає юним слухачам обрати книжку до смаку.

"Твій друг – книга" допомагає юним читачам і книголюбам орієнтуватися у морі нових видань та книг, що давно стали класикою. Її мета переконати сучасних комп'ютеризованих дітей та підлітків, що читати книги – цікаво.
У програмі розповідається про життя та незвичайні пригоди, які трапилися з авторами книг, нерідко відбуваються інтерв'ю з письменниками. Обов'язково звучить уривок з художнього тексту, який зацікавлює слухачів знайти книгу і прочитати. "Твій друг - книга" лунає в ефірі Першої програми радіо вже понад 10 років.

Її попередницями були "Літературний компас" та "Пригоди славнозвісних книг", яку вів відомий письменник Анатолій Костецький.
Над випуском працюють: ведучий – Заслужений артист України Борис Лобода, журналіст – Ніна  Даценко, режисер – Лариса Уласовська.


Дитячо-юнацька спортивна програма «На старт!»  наповнена низкою сюжетів і рубрик, що розповідають про ті чи інші події зі світу спорту. У наших випусках - турніри, чемпіонати та розповіді про спортивні досягнення гостей програми.

Серед учасників відомі українські спортсмени:  Ірина Дерюгіна, Анна Безсонова, Олександр Савицький, Анатолій Хоменко, Людмила Солодиліна, Миколай Матулевський; юнацькі збірні – «Динамо РУФК», «Сокіл-Київ», «Донбас» та просто любителі спорту. Тож, приєднуйтесь до нашої дружньої команди активних та спортивних хлопців та дівчат на Українському радіо!
Ведуча: Марина Куликова.

Слухайте програму "На старт" щосереди о 16 35.

Наступні передачі

Минулі передачі

 • 19.04.2017 16:10:03
  - Перший канал

  Роальд Дал, "Чарлі і шоколадна фабрика".

  Фігурне катання очима фігуриста Івана Павлова. Ми розкажемо про усі таємниці цього красивого виду спорту і дамо поради початківцям. Бере участь дворазовий чемпіон України і переможець Європейського юнацького фестивалю у 2015 році Іван Павлов.

 • 12.04.2017 16:10:05
  - Перший канал

  Айзек Азімов,  «Юність».

  Підсумки Чемпіонату світу з біатлону і найпрестижніша спортивна премія України «Герої спортивного року». Учасники програми: член національної збірної команди України з біатлону, чемпіонка у гонці переслідування на ІІ зимових юнацьких Олімпійських іграх у Ліллехаммері Христина Дмитренко.