Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Блок "Твій друг - книга" і "На старт"

Блок "Твій друг - книга" і "На старт"

Книжок у світі – океан, а програма "Твій друг - книга", яка звучить щосереди о 16.10, допомагає юним слухачам обрати книжку до смаку.

"Твій друг – книга" допомагає юним читачам і книголюбам орієнтуватися у морі нових видань та книг, що давно стали класикою. Її мета переконати сучасних комп'ютеризованих дітей та підлітків, що читати книги – цікаво.
У програмі розповідається про життя та незвичайні пригоди, які трапилися з авторами книг, нерідко відбуваються інтерв'ю з письменниками. Обов'язково звучить уривок з художнього тексту, який зацікавлює слухачів знайти книгу і прочитати. "Твій друг - книга" лунає в ефірі Першої програми радіо вже понад 10 років.

Її попередницями були "Літературний компас" та "Пригоди славнозвісних книг", яку вів відомий письменник Анатолій Костецький.
Над випуском працюють: ведучий – Заслужений артист України Борис Лобода, журналіст – Ніна  Даценко, режисер – Лариса Уласовська.


Дитячо-юнацька спортивна програма «На старт!»  наповнена низкою сюжетів і рубрик, що розповідають про ті чи інші події зі світу спорту. У наших випусках - турніри, чемпіонати та розповіді про спортивні досягнення гостей програми.

Серед учасників відомі українські спортсмени:  Ірина Дерюгіна, Анна Безсонова, Олександр Савицький, Анатолій Хоменко, Людмила Солодиліна, Миколай Матулевський; юнацькі збірні – «Динамо РУФК», «Сокіл-Київ», «Донбас» та просто любителі спорту. Тож, приєднуйтесь до нашої дружньої команди активних та спортивних хлопців та дівчат на Українському радіо!
Ведуча: Марина Куликова.

Слухайте програму "На старт" щосереди о 16 35.

Наступні передачі

 • 24.05.2017 16:10:03
  - Перший канал

  Володимир Рутківський, "Джури козака Швайки".

  Чи схожий «бойовий гопак» на кікбоксинг? Яка різниця між цими двома видами спорту? Підбиватимемо підсумки Чемпіонату України з кікбоксингу серед юніорів у Дніпрі. Учасники: представниця мистецтва бою «Гопак» Марія Кравченко і її тренер, викладач клубу "Козацька Лицарська  Школа" Тарас Лемешко.

Минулі передачі

 • 17.05.2017 16:10:02
  - Перший канал

  Іван Сенченко "Діамантовий берег".

  Спортивні змагання і скаутські активності на щорічному Всеукраїнському зборі-поході волонтерських загонів та молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами». Беруть участь: скаути Марина Козир, Ростислав Кулагін, Кирило Кодлубовський, член скаутського комітету об’єднання «Відрада» Христина Галинівська.

 • 10.05.2017 16:10:03
  - Перший канал

  Анатолій Дімаров, "Три грані часу".

  Парасвім або як плавання змінює життя людей з особливими потребами. Ми розкажемо з чого почати, куди звернутися і як повірити у свої сили. Бере участь спортсменка центру "Інваспорт" Надія Кривоносенко.