Мобільний додаток

З музичних програм Європейської мовної спілки

З музичних програм Європейської мовної спілки
Завдяки багаторічній активній співпраці Українського радіо з Європейською Мовною Спілкою вітчизняні слухачі мають унікальну змогу знайомитися з найяскравішими подіями музичного життя різних країн. Передусім, це авторитетні у світі фестивалі, конкурси, концерти, оперні вистави із найкращих залів Англії, Франції, Швейцарії, США, Німеччини та інших країн. Останнім часом редакція запроваджує і прямі трансляції важливих мистецьких подій.
 
Основа більшості передач – академічна сучасна музика у виконанні видатних сучасних артистів. Варто зазначити, що у програмі представлена музика всіх стилів - класична, народна, естрада і джаз.
 
Висвітлюється також участь Українського радіо в музичних проектах Європейської Мовної Спілки: конкурсах молодих виконавців «Кончертіно Прага» та «Новий талант», конкурсі аматорських хорових колективів «Хай люди співають», «Різдвяному» та «Пасхальному» проектах, а також в «Оперному сезоні».
 
Європейська мовна спілка була заснована 1950 року і на сьогодні є найбільшим у світі професійним медіа-об'єднанням. До неї входять 75 активних членів з 56 країн та ще 43 асоційованих члени не лише з Європи, а й з усього світу. ЄМС уже давно подолала визначення "європейська": в ній активно співпрацюють провідні теле- та радіокомпанії США, Канади, країн Південної Америки, а також Кореї, Японії, Австралії та Нової Зеландії.
 
Мовлення об'єднаних радіокомпаній охоплює аудиторію понад 650 мільйонів слухачів щотижня. Офіси ЄМС розташовані окрім штаб-квартири в Женеві, ще у Пекіні, Брюсселі, Лондоні, Мадриді, Москві, Сингапурі та Вашингтоні.
 
В першу чергу ЄМС виконує координаційну функцію.
 
Серед пріоритетних напрямків її роботи - обмін новинами політичного життя і спорту, культурними теле- та радіопрограмами; пропаганда найкращих зразків світового мистецтва, висвітлення різноманітних мистецьких заходів, організація та проведення проектів у сфері джазової та популярної музики (як, приміром, пісенний конкурс «Євробачення») тощо.
 
В ефірі: понеділок, cереда, п'ятниця (23.00-23.55 та 03.00-3.59)
 
e-mail: mus@nrcu.gov.ua
 
Ведучі: Ольга Літновська, Наталя Куляєва, Наталя Попудрібко.