Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Радіопрес

Мистецька прескоференція у прямому ефірі. У цій програмі ми, з одного боку підтримуємо цікаві мистецькі акції, з іншого - привідкриваємо слухачам деталі журналістської кухні. Програма «Радіопрес» розширює свій ефірний простір. Відтепер ми зустрічаємося по буднях о 12.30 і з понеділка по п`ятницю разом стаємо свідками розбудови нових суспільних ЗМІ. Ми слухаємо і чуємо, дізнаємося та аналізуємо. Щоразу в гостях у програми «Радіо прес» - відомі журналісти та медіа-професіонали, які створюють і розвивають звивають українські ЗМІ. Понеділок - мас-медіа про мистецтво (мистецькі події та мистецькі персони, які створюють мистецькі інформаційні приводи) . Вівторок – портрет у прес-інтер`єрі (гості програм – відомі журналісти радіо, телебачення, преси, інтернет-медіа). Середа – спільно про суспільне (гості програм – люди, дотичні до створення суспільного мовлення в Україні. Розглядаємо контент суспільного мовлення, досвід інших країн у розбудові відповідної медіа-моделі, перспективи і розвиток цифрового мовлення в країні). Четвер - професійний погляд (гості програм – журналісти, які є фахівцями у профільній журналістиці: фінансові, музичні, дитячі, автомобільні, спортивні, політичні, фешн, медичні, фотокореспонденти, театрознавці, кінооглядачі… Разом з професіоналами розтлумачуємо проблеми і знаходимо відповіді на актуальні питання) П’ятниця - думки під пресом, або спресовані думки (гості програм – автори або герої медіа-матріалів. Ми всебічно розкриваємо подію, говоримо про результати і наслідки медійного розголосу).

Прес-майданчик надається претендентам на конкурсній основі.
Преса запрошується до участі у прес-конференціях у кількох формах :
-- акредитація з безпосередньою присутністю у студії (кількість місць обмежена, перевага надаватиметься великим виданням і телеканалам),
-- акредитація для телефонного зв'язку (журналіст матиме можливість поставити своє запитання по телефону, для чого в заявці має вказати номер, за яким оператор прямого ефіру зможе йому подзвонити),
-- мейл-акредитація (журналіст надсилає своє запитання, яке озвучить модератор прес-конференції).
 
Акредитація для преси проходить за телефоном 044 227 86 92 та за електронною адресою pressa@promin.fm
По закінченні прес-конференції акредитованим журналістам надаватиметься логін і пароль для скачування запису конференції.
Акція має на меті привернення уваги преси і масового слухача до знакових подій у вітчизняній культурі.
 
Програма виходить по буднях о 12.30

Наступні передачі

 • 29.05.2017 12:11:00
  - Промінь

  Мистецька прескоференція у прямому ефірі. У цій програмі ми, з одного боку підтримуємо цікаві мистецькі акції, з іншого - привідкриваємо слухачам деталі журналістської кухні.

  Радіопрес: ефір для преси. щотижневий спільний проект з Інформаційною агенцією культурних індустрій ПРО.

Минулі передачі

 • 26.05.2017 12:11:00
  - Промінь

  П"ятниця думки під пресом або спресовані думки (гості програм автори або герої медіа-матріалів. Ми всебічно розкриваємо подію, говоримо про результати і наслідки медійного розголосу).

  Ольга Жук журналістка детектор Медіа. Говоримо про відгуки після Євробачення

 • 25.05.2017 12:11:00
  - Промінь

  25 травня. напередодні Дня Києва відбудеться кульмінація масштабної Всеукраїнської акції, яка обєднала дітей з усієї України - "Віночок миру та добра". Діти з усіх регіонів України, у тому числі з зони АТО, своїми вінками створять велике об'єднуюче коло як символ патріотизу та нашої єдності.

  Гість програми - заслужений журналіст України, організатор фестивалю "Віночок миру і добра" Ольга Скотнікова.

 • 24.05.2017 12:11:00
  - Промінь

  Суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) уже створена і працює, у неї вже є новий керівник і обрані члени правління. Тепер попереду кардинальні зміни чекають і на колектив компанії, і на змістове наповнення мовлення НСТУ. Як при цьому не втратити професіоналів, глядача і здоровий глузд, одночасно розуміючи, що зміни справді потрібні? Про це будемо говорити із досвіченим журналістом, та водночас головою Незалежною Медіапрофспілки України Ігорем Чайкою

 • 23.05.2017 12:11:00
  - Промінь

  Яна Холодна - журналіст, начальник Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України, продюсер Армія ФМ, два місяці була у відрядженні безпосередньо в зоні бойових дій. Про свої враження, нові програми радіо для військових, піде мова в чергову випску програми Радіопрес.

 • 22.05.2017 12:11:00
  - Промінь

  Мистецька прескоференція у прямому ефірі. У цій програмі ми, з одного боку підтримуємо цікаві мистецькі акції, з іншого - привідкриваємо слухачам деталі журналістської кухні.

  Радіопрес: ефір для преси. щотижневий спільний проект з Інформаційною агенцією культурних індустрій ПРО.

 • 19.05.2017 12:11:00
  - Промінь

  Щоразу в гостях у програми «Радіо прес» - відомі журналісти та медіа-професіонали, які створюють і розвивають  українські ЗМІ.

  Говоримо про бурштинову лихорадку. Тетяна Іванченко, айсітіві.

 • 18.05.2017 12:11:00
  - Промінь

  До нашої студії сьогодні завітав співорганізатор акції «Всесвітній День вишиванки», журналіст, фотохудожник, режисер фільму «Спадок нації» - Олександр Ткачук. Поговоримо про популярність вишиванки сьогодні, згадаємо історію, традиції та символи українського народу.

 • 17.05.2017 12:11:00
  - Промінь

  Як Росія впливає на інформаційний простір країн? Журналісти інтернет-видання "Детектор-медіа" виміряли індекс інформаційного впливу Кремля в 4-х країнах: Україні, Грузії, Угорщині та Чехії. Про виклики для суспільного мовника в цьому питанні й готовність оперативно протидіяти пропаганді й дезінформації - виконавчий директор ГО Детектор-медіа Діана Дуцик

 • 16.05.2017 12:11:00
  - Промінь

  Успішність - одна з найбільш бажаних цінностей у будь-якому суспільстві. Успішним завжди вважається той, кого інші прагнуть брати за взірець, щоб досягти того ж, що й він. А от критерії, за якими суспільство оцінює успішність, не тільки різні в різних країнах, а й залежать від конкретних історичних, культурних та економічних умов, у яких перебуває суспільство на певний момент.

  Гість програми: успішна журналістка, переможець конкурсу ООН для журналістів «Цілі сталого розвитку», редактор розділу суспільства тижневика "Дзеркало тижня" Алла Котляр.