Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Радіопрес

Мистецька прескоференція у прямому ефірі. У цій програмі ми, з одного боку підтримуємо цікаві мистецькі акції, з іншого - привідкриваємо слухачам деталі журналістської кухні. Програма «Радіопрес» розширює свій ефірний простір. Відтепер ми зустрічаємося по буднях о 12.30 і з понеділка по п`ятницю разом стаємо свідками розбудови нових суспільних ЗМІ. Ми слухаємо і чуємо, дізнаємося та аналізуємо. Щоразу в гостях у програми «Радіо прес» - відомі журналісти та медіа-професіонали, які створюють і розвивають звивають українські ЗМІ. Понеділок - мас-медіа про мистецтво (мистецькі події та мистецькі персони, які створюють мистецькі інформаційні приводи) . Вівторок – портрет у прес-інтер`єрі (гості програм – відомі журналісти радіо, телебачення, преси, інтернет-медіа). Середа – спільно про суспільне (гості програм – люди, дотичні до створення суспільного мовлення в Україні. Розглядаємо контент суспільного мовлення, досвід інших країн у розбудові відповідної медіа-моделі, перспективи і розвиток цифрового мовлення в країні). Четвер - професійний погляд (гості програм – журналісти, які є фахівцями у профільній журналістиці: фінансові, музичні, дитячі, автомобільні, спортивні, політичні, фешн, медичні, фотокореспонденти, театрознавці, кінооглядачі… Разом з професіоналами розтлумачуємо проблеми і знаходимо відповіді на актуальні питання) П’ятниця - думки під пресом, або спресовані думки (гості програм – автори або герої медіа-матріалів. Ми всебічно розкриваємо подію, говоримо про результати і наслідки медійного розголосу).

Прес-майданчик надається претендентам на конкурсній основі.
Преса запрошується до участі у прес-конференціях у кількох формах :
-- акредитація з безпосередньою присутністю у студії (кількість місць обмежена, перевага надаватиметься великим виданням і телеканалам),
-- акредитація для телефонного зв'язку (журналіст матиме можливість поставити своє запитання по телефону, для чого в заявці має вказати номер, за яким оператор прямого ефіру зможе йому подзвонити),
-- мейл-акредитація (журналіст надсилає своє запитання, яке озвучить модератор прес-конференції).
 
Акредитація для преси проходить за телефоном 044 227 86 92 та за електронною адресою pressa@promin.fm
По закінченні прес-конференції акредитованим журналістам надаватиметься логін і пароль для скачування запису конференції.
Акція має на меті привернення уваги преси і масового слухача до знакових подій у вітчизняній культурі.
 
Програма виходить по буднях о 12.30

Наступні передачі

 • 26.07.2017 12:11:00
  - Промінь

  Про американське суспільство та реалії життя за океаном, про журналістів і тамтешні медіа розповість український журналіст Володимир Мула. 1 серпня в Києві відбудеться черговий показ його документального фільму "Американська мрія. У пошуках правди".

Минулі передачі

 • 25.07.2017 12:11:00
  - Промінь

  Молодий, ініціативний та перспективний, саме так кажуть про таких, як Кирило Бескоровайний. До студії радіо "Промінь" завітає засновник науково-популярного журналу "Куншт", координатор Всеукраїнського Волонтерського проекту "Тут і зараз", також Кирило - молодіжний делегат до ООН у 2016-2017 роках.

 • 24.07.2017 12:11:00
  - Промінь

  Мистецька прескоференція у прямому ефірі. У цій програмі ми, з одного боку підтримуємо цікаві мистецькі акції, з іншого - привідкриваємо слухачам деталі журналістської кухні.

  Радіопрес: ефір для преси. щотижневий спільний проект з Інформаційною агенцією культурних індустрій ПРО.

 • 21.07.2017 12:11:00
  - Промінь

  У програмі будемо говорити про дайджест медійних новин. Аще Олексій Фурман розповість про проект "New Cave Media" та про грант від Гугл, який команда нещодавно виграла.

 • 20.07.2017 12:11:00
  - Промінь
  Ведучі:

  Туристичний сезон у Криму: сподівання і реальність. Про це ми будемо говорити з журналісткою Громадського радіо, переселенкою з Криму Вікторією Єрмолаєвою.

 • 19.07.2017 12:11:00
  - Промінь

  Понад 70 відсотків мешканців України не перетинали кордони кордони своїх регіонів - так свідчить статистика. Ми надзвичайно мало подорожуємо Україною, відтак виникають стереотипи про західняків та східняків, гуцулів та кримських татар. Як суспільне мовлення може сприяти внутрішньому туризму і чому це важливо - про це у черговому випуску програми Радіопрес говоримо із виконавчим директором Українського туристичного прес-клубу Володимиром Царкуом.

 • 18.07.2017 12:11:00
  - Промінь

  Учасник донецького Майдану, незалежний журналіст-розлідувач Артем Фурманюк. Зустріч друга: рік сумних подій.

 • 17.07.2017 12:11:00
  - Промінь

  Мистецька прескоференція у прямому ефірі. У цій програмі ми, з одного боку підтримуємо цікаві мистецькі акції, з іншого - привідкриваємо слухачам деталі журналістської кухні.

  Радіопрес: ефір для преси. щотижневий спільний проект з Інформаційною агенцією культурних індустрій ПРО.

 • 14.07.2017 12:11:00
  - Промінь

  Катерина Оніліогву, керівник напрямку відкритих даних проекту "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах" Надя Перевізник, комунікатор і ментор 1991 Open Data Incubator. Говоримо про Open Data Challenge та про переможців конкурсу.

 • 13.07.2017 12:11:00
  - Промінь

  Мажори і ДТП: хто відповість? Україна може претендувати на звання країни з найгуманнішим судом в світі для "мажорів-вбивць". Про таке ганебне явище, як безкарність мажорів за злочини за кермом ми будемо говорити з моєю колегою журналісткою програми "Сьогодні" Аллою Чиж.

 • 12.07.2017 12:11:00
  - Промінь

  Журналістика - фах чи покликання? Як і хто має готувати майбутніх журналістів? Чи є особливі вимоги до журналістів суспільного мовника? Про це розкажуть викладачі кафедри телебачення і радіомовлення Інституту журналістики КНУ ім.Т.Шевченка, автори недавно виданого посібника "Радіовиробництво" Майя Нагорняк і Юрій Єлісовенко.