Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Ірина Гуцалюк

Закінчила Київський університет ім. Тараса Шевченка,  факультет журналістики.

Член Спілки журналістів України.

Раніше вела  програми: "Наш мікрофон - музикантам - аматорам", " Музична пошта", "Музичні контрасти. Бардівська пісня" на УР -1, " Під час обідньої перерви" на УР-2. Разом з Веронікою Маковій вела програму " Мистецька афіша" у "Вечірньому променаді" та готувала і вела підсумкові випуски радіопроектів "Пісенні краєвиди української душі" та "Червона рута" на радіо "Промінь".

Любить вирощувати рослини і подорожувати, всі відпустки проводить у мандрах, намагається не пропускати театральні прєм`єри та виставки. Надає перевагу активному відпочинку (плавання, прогулянки на велосипеді), обов`язково хоча б раз на рік має побачити море.

Минулі передачі

 • 10.06.2017 18:30:00
  - Промінь

  Композитор, поет, співак В"ячеслав Хурсенко  ( 2 частина) .

 • 03.06.2017 18:30:00
  - Промінь

  Долю людини недарма порівнюють з довгим шляхом. В кожного він непростий, зі своїми трояндами і тернами. І від свого початку він пролягає у безмежному світі людей, можливостей і подій. Місця їхнього перетину стають своєрідними «перехрестями», долаючи які, людина змінюється, зростає, мужніє.

  Програма присвячена пам'яті В'ячеслава Хурсенка - композитора, співака , поета.

 • 06.05.2017 18:30:00
  - Промінь

  Співачка, народна артистка України Оксана Білозір.

 • 29.04.2017 18:30:00
  - Промінь

  Програма до дня народження "Променя". У студії ветерани Українського радіо, які були у витоків створення "Променя": Клавдія Войтех, Лариса Лагутенко, тетяна Діденко.