war

Атака дронами Білої Церкви: яка ситуація на місці подій? Коментує голова Київської обласної військової адміністрації

5.10.2022 р., 12:04

Вночі російські окупанти вдарили іранськими дронами-камікадзе по місту Біла Церква на Київщині. Яка ситуація на місці подій Українське радіо дізналось в голови Київської обласної військової адміністрації Олексія Кулеби.

"Сьогодні вночі дронами була атакована Білоцерківська громада. В результаті цієї атаки відбулося дві локальні атаки по три вибухи. Перші три були зафіксовані між другою та третьою годинами ранку. Біля четвертої ранку відбулися ще три вибухи. Зруйновано декілька об’єктів інфраструктури й наразі ми маємо інформацію про одну поранену особу", — розповів Олексій Кулеба. 

Проте станом на 10 ранку, за словами посадовця, пожежа на місці подій локалізована, хоча ще триває в невеликому обсязі: "Ситуація в Білоцерківській громаді повністю контрольована і жодної загрози немає. На місці працюють всі відповідні служби й ситуація моніториться: кожні десять хвилин доповідається з приводу того, чи немає нової інформації, нової загрози саме щодо цієї локації". 

Принагідно Кулеба наголосив на важливості реагувати на сигнали тривоги та убезпечувати себе та своїх рідних: "В момент нападу сигнал тривоги над Київською областю був зафіксований, тому оповіщення спрацювало". 

"Заходи щодо додаткового фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури ведуться постійно. Я впевнений, що це дасть свої результати, адже й наші військові також тримають цю ситуацію на контролі. В будь-який момент вони готові зреагувати", — підсумував Олексій Кулеба.

Фото: Ukr.net

Атака дронами Білої Церкви: яка ситуація на місці подій? Коментує голова Київської обласної військової адміністрації

Новини по темі