Мобільний додаток

Руслана закликає створити "Карпатську Варту" на захист лісів

27.07.2020 р., 10:31

Руслана запустила у мережі соціальну кампанію #Збережи Карпати та закликає громадськість створити "Карпатську Варту", що протидіятиме незаконній вирубці лісів та руйнуванню екосистеми у Карпатах.

"Ми добиваємося, щоб люди про це знали про ту катастрофічну ситуацію, що склалася у Карпатах. 

Є ідея організуватися та створити "Карпатську варту". Віртуально ми її робимо в мене, на моїй платформі Фейсбук. Ми збираємо людей і просимо надсилати усі можливі ініціативи, нам потрібно якомога більше активних людей, які мають камери, квадрокоптери, які можуть з нами поїхати, і в один момент підняти сорок квадрокоптерів, щоб ті, хто нищать карпатські ліси вср*лися і втекли. Тобто нам треба одну гучну показову акцію зробити. Варто тобі лише одну проблему підсвітити настільки, що вже не зручно красти, і вже того менше стане. Мета підсвічувати масивно і постійно, щоб у них вже там почали здавати нерви", – розповіла Руслана в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".          

Руслана зазначає, що в останні роки несанкціонована вирубка лісів у Карпатах набула катастрофічних розмірів. До того ж у регіоні почали з'являтися ініціативи, на підтримку масової вирубки. 

"Ми коли приїхали два роки тому, мені сказали, що  хтось в Львівській області почав лобіювати якийсь закон, що, мовляв, ми тут усі з голоду подихаємо, давайте рубати ліси вище тисячі метрів. І до мене через екологів доходить ця інформація. Екологи кажуть – нас ніхто не послухає, ми ніхто, іди хоча б ти говори. Ну, хто з влади на екологів буде звертати увагу? Я пішла "возмущаться" і там на мене почали виливати усілякі підозрілі статті, матеріали. Тобто, проти мене включилася місцева мафія-машина. Почали валити на мене якесь лайно, що я там сама, мабуть, чи не по вуха в тому бізнесі. Видно було, що в когось великий страх загубити цей бізнес. Тому, що я коли копнула трішки, то там дуже всі занервували "не трожь, это очень большие деньги, не лезь, вот занимаешься там своей чистою енергией, своими  коломийками, и занимайся, пошла вон отсюда!", – каже Руслана.  

ФОТО: скріншот Ruslan Tube

Руслана закликає створити "Карпатську Варту" на захист лісів

Новини по темі