war

Спеки не буде: синоптик розповів, якою буде погода у червні

27.05.2020 р., 11:54

Начальник відділу метеорологічних прогнозів Українського Гідрометцентру Владислав Білик в ефірі Українського радіо спрогнозував, якою буде погода у червні.

"Травнена погода є близькою до норми. Просто ми звикли, що протягом останніх 20 років травень був досить теплим, вище кліматичної норми. Тому для українців він виявився незвичним і холодним. Щодо кількості опадів, то залишається їх брак та загроза посухи у південних регіонах нашої країни. У решті регіонів норма опадів випала", ─ зазначив Владислав Білик.

Білик спрогнозував, якою буде погода у червні.

"Перший місяць літа буде схожим на травень, тобто не буде істотно відрізнятися від норми. Залежно від регіону можливі коливання у межах одного градусу. Зазвичай червень доволі прохолодний і дощовий. Якщо говорити про дощі, то кількість опадів буде в межах норми. Тобто перша декада червня буде доволі прохолодною, особливо у порівнянні з минулим роком. Але опадів буде менше", ─  сказав він.

За даними Українського Гідрометцентру, у перший місяць літа в Україні прогнозують дощі, грози та помірно теплу погоду. Середня місячна температура триматиметься в межах 18-22 градусів, а подекуди пригріє до +39°.

Потепління в усіх регіонах України прогнозують вже з 3-4 червня.

Фото: pexels.com

Спеки не буде: синоптик розповів, якою буде погода у червні

Новини по темі